Találatok a Gdansk címkére

Találatok száma: 6

Emery az El doktora, megverte a Villarreal a Manchester Unitedet!

2021-05-26 20:11:46

A Villarreal és a Manchester United vívta idén az Európa-liga döntőjét, amelyben a rendes játékidőben egy-egy gól született, majd 120 perc után sem volt döntés, így következhettek a 11-esek. Itt a spanyol csapatnak volt nagyobb szerencséje – a spanyol kapusnak pedig pechje.

online! közvetítés Villarreal Unai Emery Manchester United Gerard Moreno

Európa-liga: 9500 szurkoló előtt rendezhetik a gdanski döntőt

2021-05-03 18:07:04

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) 9500 nézőt enged be az Európa-liga gdanski döntőjére – jelentette az MTI.

Gdansk Európa-liga

Euro 2012: vb-pályázatot sürget a gdanski polgármester

2012-06-21 07:13:02

Pawel Adamowicz gdanski polgármester szerint a labdarúgó Európa-bajnokságnak Ukrajnával együtt otthont adó Lengyelországnak Csehországgal vagy Németországgal közösen kellene pályáznia világbajnoki rendezésre.

vb-pályázat labdarúgás foci Eb 2012 Gdansk Európa-bajnokság Euro 2012

Név nélkül a legnagyobb lengyel aréna - stadionmustra I.

2012-06-06 13:45:05

A lengyel szervezők 2007 óta gőzerővel készülnek a labdarúgó Európa-bajnokságra, így a stadionok építése, illetve felújítása már évekkel a rendezés kezdetét megelőzően elkezdődött. A nyitó meccsnek helyt adó varsói stadionban korábban hétvégi piac üzemelt, Wroclawban és Gdanskban teljesen új, impozáns aréna készült, a poznani pályára pedig az utómunkálatok során Magyarországról szállított gyepszőnyeg került. Lengyelországi stadionszemle az Európa-bajnokság helyszínein.

Wroclaw Varsó Poznan Gdansk Euro 2012

Tőr Vk,: négy között a magyar csapat, ezzel olimpiai résztvevő

2008-03-09 00:00:29

Biztossá vált a magyar női tőrcsapat részvétele a pekingi olimpián, miután a gdanski Világkupa-versenyen bejutott a legjobb négy közé. A válogatott a tavalyi Európa-bajnoki diadalával és világbajnoki negyedik helyével már nagyon közel került a pekingi játékokhoz, a biztos indulástól csak egy hajszál választotta el. Bernát Zoltán szövetségi kapitány a szentpétervári vb-n azt mondta, 99 százalék, hogy ott lesz a csapat Pekingben, s ez a mostani szerepléssel vált biztossá.

Világkupa Mohamed Aida női tőr

Vívás: Mohamed Aida hatodikként végzett a gdanski Vk-n

2009-01-09 10:47:20

Mohamed Aida a hatodik helyen végzett a női tőrözők gdanski Grand Prix-viadalán. Varga Gabriella 11., Ujlaky Virginie pedig 12. lett.