Találatok a Espanyol címkére

Találatok száma: 521

La Liga: a Sevilla 22 perc alatt elintézte a Valenciát

2021-09-22 17:09:36

A Sevilla 3–1-re győzte le a Valenciát a spanyol labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában. Az Espanyol a Deportivo Alavés ellen nyert 1–0-ra.

spanyol labdarúgás Villarreal Valencia Sevilla Real Madrid Mallorca

La Liga: Lemar döntött, a 99. percben szerzett győztes gólt az Atlético

2021-09-12 15:10:00

A címvédő Atlético Madrid 2–1-re nyert az újonc Espanyol otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 4. fordulójának vasárnapi játéknapján. A győztes gólt Thomas Lemar szerezte a 99. percben.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás Thomas Lemar La Liga

La Liga: Valenciában is pont nélkül maradt az Alavés

2021-08-28 00:19:14

A Valencia háromgólos győzelmet aratott a vendég Alavés felett a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) harmadik fordulójának péntek késő esti mérkőzésén.

Valencia Mallorca La Liga Espanyol Alavés

La Liga: a Valencia a hajrában mentett pontot Granadában

2021-08-21 18:15:02

A Granada hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Valenciával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 2. fordulójában.

Villarreal Valencia Mallorca Granada Espanyol Alavés

Barcelona: „Ha Koeman azt mondaná, hogy mennem kell, visszavonulnék”

2021-06-11 18:35:05

Gerard Piqué, az FC Barcelona labdarúgója legutóbbi nyilatkozatában arról beszélt, hogy ha felsőbb döntésre távoznia kellene nevelőklubjától, akkor azonnal befejezné a pályafutását. Nemcsak azért, mert nem tudja elképzelni magát másik együttes mezében, hanem azért is, mert nem is a futball az elsődleges bevételi forrása…

spanyol foci Sergio Agüero Gerard Piqué García Pimienta Espanyol Barcelona

Spanyolország: a Mallorca is egyből visszajutott az élvonalba

2021-05-19 07:30:54

Az Espanyol után a Mallorca is feljutott a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokságba, mivel kedden az Almería 3–2-es vereséget szenvedett az FC Cartagena vendégeként.

Segunda División Mallorca La Liga Espanyol

La Liga 2: az Espanyol egy év után visszajutott az élvonalba

2021-05-08 20:24:55

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE A Real Zaragoza elleni 0–0-s döntetlennek köszönhetően biztossá tette feljutását az élvonalba az Espanyol a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokság 38. fordulójában.

La Liga2 La Liga Espanyol feljutás spanyol labdarúgás

Király-kupa: kétgólos Valencia-siker, a Villarreal a hajrában nyert

2021-01-17 14:36:49

A spanyol labdarúgó Király-kupa 4. fordulójának vasárnapi mérkőzésein az élvonalbeli csapatok közül a Valencia, a Villarreal, a Granada, az Osasuna és a Betis is továbbjutott, az Eibar azonban 3–1-re kikapott a harmadosztályú Navalcarnerótól.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás Villarreal Spanyolország Osasuna

Barca: 50 év után újra a Camp Nouban játszik a női csapat

2020-12-18 18:10:41

Az FC Barcelona női labdarúgócsapata január 6-án a Camp Nouban fogadja a városi rivális Espanyolt a spanyol bajnokságban – számolt be róla a gránátvörös-kék klub a hivatalos honlapján.

női labdarúgás női foci Espanyol Camp Nou Barcelona

La Liga: hiába Bardi gólja, a Levante kikapott a Bilbaótól

2020-07-12 18:40:25

A volt újpesti Enisz Bardi gólt lőtt, ám ez is csak a szépítéshez volt elég a Levante számára az Athletic Bilbao elleni bajnokin a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójában (1–2). A már kieső Espanyol szintén hazai pályán szenvedett vereséget, az Eibarnak egy elpuskázott tizenegyes is belefért (0–2).

spanyol labdarúgás span Levante Espanyol Enisz Bardi Eibar

Suárez-góllal nyert a Barcelona, kiesett az Espanyol!

2020-07-08 21:25:41

Nagy csatában Luis Suárez góljával egy nullára nyert odahaza a Barcelona a városi derbin az Espanyol ellen, ezzel az eredménnyel biztossá vált, hogy a legyőzött kiesik a La Ligából!

onlive! közvetítés Pol Lozano Luis Suárez La Liga Espanyol

La Liga: szinte reménytelen helyzetben az Espanyol

2020-07-05 17:50:48

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában a Leganés idegenben 1–0-ra legyőzte az Espanyolt.

spanyol foci Spanyolország Osasuna Leganés La Liga Getafe

La Liga: az Osasuna és a Sociedad is győzött

2020-07-02 15:35:42

Az Osasuna 2–0-ra nyerni tudott az Eibar otthonában a labdarúgó La Liga 33. fordulójában.

spanyol foci Real Sociedad Osasuna La Liga Espanyol Eibar

Videó: mesteri gólpassz, Benzema sarokkal adott kötényt

2020-06-29 08:09:30

Mint ismert, vasárnap este a Real Madrid 1–0-ra legyőzte az Espanyolt, így pontelőnnyel vezeti a spanyol La Ligát. A győztes gólt Casemiro szerezte, ám a gólpassz még a befejezésnél is sokkal látványosabb volt: Karim Benzema a tizenhatoson belül, védőjének sarokkal kötényt kiosztva készítette elő brazil klubtársa találatát.

videó spanyol labdarúgás Real Madrid La Liga Karim Benzema Espanyol

La Liga: a Real Madrid egy góllal nyert Barcelonában

2020-06-29 00:00:32

A La Liga 32. fordulójában Barcelonába utazott a Real Madrid, és Casemiro góljával győzött az edzőváltáson átesett, lassan biztos kiesőnek elkönyvelt Espanyol otthonában.

Real Madrid La Liga Espanyol

Casemiro góljával nyert a Real Madrid, két pont az előnye

2020-06-28 16:55:46

onlive! közvetítés Real Madrid La Liga Karim Benzema Espanyol

La Liga: harmadszor is vezetőedzőt váltott az Espanyol

2020-06-27 13:35:33

A spanyol labdarúgó-bajnokságban (La Liga) sereghajtó Espanyol szombaton harmadszor is vezetőedzőt váltott ebben az idényben.

Rufete La Liga Espanyol Abelardo Fernández

La Liga: kikapott a Valencia, nagy bajban az Espanyol

2020-06-25 20:00:54

A Valencia 1–0-ra kikapott az Eibartól, míg a Real Betis hasonló különbségű győzelmet aratott a sereghajtó Espanyol felett a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában csütörtökön.

spanyol foci Valencia La Liga Espanyol Eibar Betis

La Liga: Bardi is betalált, Barcelonában nyert a Levante

2020-06-20 15:25:15

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában a Levante idegenben 3–1-re legyőzte az Espanyolt.

spanyol foci Spanyolország Levante La Liga Espanyol Enisz Bardi

La Liga: minden a 16. percben történt a kora esti meccseken

2020-06-16 21:34:57

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójában két mérkőzést rendeztek kedd este: a Getafe hiába játszott a 16. perctől emberelőnyben, nem tudott gólt szerezni az Espanyol ellen, míg a Villarreal Carlos Bacca szintén a 16. percben esett góljával győzött a Mallorca ellen, amelyben végig a kispadon ült a 15 éves Luka Romero, aki a spanyol bajnokságban pályára lépő legifjabb játékos lehetett volna, ha lehetőséget kap.