Találatok a Espanyol címkére

Találatok száma: 560

Videó: amikor Messi nagyon hasonló gólt „kezezett”, mint Maradona

2022-06-09 12:50:42

A hétszeres aranylabdás Lionel Messi számos emlékezetes gólt szerzett az FC Barcelona színeiben. Az egyiket az Espanyol ellen immár 15 éve, 2007. június 9-én.

videó spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás kéz gólvideó

La Liga: a Granada korábbi sikeredzőjét nevezték ki az Espanyol élére

2022-05-31 16:01:50

Diego Martínezt nevezték ki kedden a spanyol labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Espanyol vezetőedzői posztjára.

spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol bajnokság edzősors La Liga Espanyol

La Liga: nem bírt egymással az Espanyol és a Valencia

2022-05-14 20:58:31

Végig fölényben játszott a Valencia, de az Espanyol így is megmentett egy pontot a két együttes 1–1-es döntetlennel záruló összecsapásán a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 37. fordulójában.

spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol bajnokság Valencia La Liga Espanyol

La Liga: menesztette vezetőedzőjét az Espanyol

2022-05-13 14:38:09

Hivatalos oldalán jelentette be az RCD Espanyol, hogy két év után felbontotta vezetőedzője, Vicente Moreno szerződését. A távozó szakember helyét a B-csapat vezetőedzője, Luis Blanco veszi át.

spanyol labdarúgás spanyol foci La Liga Espanyol

La Liga: győzött, így maradt esélye az Alavésnek a bennmaradásra

2022-05-11 21:54:19

A spanyol bajnokság 36. fordulójának szerdai játéknapján a kieső helyen álló Alavés a második félidőben emberelőnyben futballozva hazai pályán legyőzte az Espanyolt, így megőrizte esélyét a bennmaradás kiharcolására.

spanyol foci La Liga Espanyol Alavés

Ott a 35.! Az Espanyol legyőzésével spanyol bajnok a Real Madrid

2022-04-30 16:18:37

A Real Madrid története 35. spanyol bajnoki címét tette biztossá, miután hazai pályán 4–0-ra nyert az Espanyol ellen az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában. Rodrygo remekelt az első félidőben, a másodikban aztán Asensio és a csereember Benzema is betalált.

spanyol labdarúgás Real Madrid La Liga Espanyol

Kép: Rafael Nadal végezte el a kezdőrúgást a Real Madrid meccsén

2022-04-30 14:40:32

Különleges sztárvendége volt a Real Madrid–Espanyol La Liga-mérkőzésnek, ugyanis a blancók tiszteletbeli tagja, a 21-szeres Grand Slam-tornagyőztes teniszező, Rafael Nadal végezte el a kezdőrúgást.

tenisz spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás kezdőrúgás Real Madrid

La Liga: ünneplésre készülnek Madridban, ma bajnok lehet a Real

2022-04-30 06:55:03

A Real Madridnak szombat este elég egy pontot szereznie az Espanyol ellen ahhoz, hogy biztossá tegye bajnoki címét, igaz, a Manchester City elleni BL-elődöntő visszavágója miatt bizonyára tartalékos csapat lesz a pályán.

El: „Rendkívül nehezek voltak” – Diego López felidézte az FTC-vel vívott meccseket

2022-04-27 10:48:02

Többek között a Nemzeti Sport kérdésére is válaszolt egy videointerjú során Diego López: a La Ligában szereplő Espanyol veterán kapusa szerint a Ferencváros elleni 2019-es Európa-liga-csoportmérkőzések (1–1, 2–2) rendkívül nehezek voltak.

Fradi Ferencváros FTC Európa-liga Espanyol Diego López

La Liga: öt gól, két büntető, Corona-dupla – győzött a Sevilla

2022-04-21 18:15:12

A Sevilla 3–2-re legyőzte a Levantét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójában, csütörtökön.

Sevilla Rayo Vallecano Levante La Liga Espanyol Cádiz

La Liga: a 100. percben szerzett góllal győzött az Atlético

2022-04-17 16:16:36

Az Atlético Madrid hazai pályán 2–1-re legyőzte az Espanyolt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójában.

spanyol labdarúgás La Liga Espanyol Celta Vigo Atlético Madrid Athletic Bilbao

La Liga: hazai erőd – a 96. percben döntött a Real Sociedad

2022-04-04 22:34:47

A Real Sociedad 1–0-ra legyőzte az Espanyolt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 30. fordulójának záró mérkőzésén.

Real Sociedad La Liga Espanyol

La Liga: ikszelt a Sevilla; a Villarreal kikapott Cádizban

2022-03-20 15:12:25

A hazai pályán játszó Espanyol legyőzte (1–0) a Mallorcát a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójában. A Cádiz 1–0-ra nyert a Villarreal ellen, a Real Betis Vigóban játszott gól nélküli döntetlent, a Real Sociedad pedig a Sevilla vendégeként.

spanyol labdarúgás Villarreal Sevilla Real Sociedad Real Madrid Real Betis

La Liga: hibázott a cserekapus, pontot mentett a cserecsatár

2022-03-12 15:42:35

Az Espanyol 1–1-es döntetlenre végzett idegenben a sereghajtó Levantéval a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójában.

Levante La Liga Espanyol

La Liga: Uzuni beadásából öngól lett, de így is nyert a Valencia

2022-03-05 15:24:52

Gól nélküli első félidőt követően a Valencia hazai pályán 3–1-re legyőzte a Granadát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójának szombati játéknapján. Az Espanyol a Getafe 2–0-s legyőzésével elkönyvelte idei első bajnoki győzelmét, és az Osasuna is hazai sikerrel tudta le a szombati programot.

Villarreal Valencia Osasuna Myrto Uzuni La Liga Granada

La Liga: Pino mesternégyest szerzett, tarolt a Villarreal

2022-02-27 13:46:24

A Villarreal 5–1-re kiütötte az Espanyolt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Villarreal La Liga Espanyol

La Liga: immár tizenegy meccse veretlen a Sevilla

2022-02-20 14:41:08

Az Espanyol ellen is megőrizte veretlenségét a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság második helyén álló Sevilla, amely mintegy negyedórát emberhátrányban játszva 1–1-es döntetlent ért el vasárnap, a La Liga 25. fordulójában.

spanyol foci Sevilla La Liga Espanyol

Barcelona: Kiestek a másodosztályba! – kiabálta Araújo

2022-02-14 12:05:19

A La Liga 24. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén az FC Barcelona hiába szerezte meg hamar a vezetést, az Espanyol fordított, és csak a 96. percben jött az egyenlítés, két kiállítás után. A 2–2-es végeredménnyel záruló mérkőzés utolsó percei rendkívül feszülten alakultak, s volt olyan is, aki nem tudta visszafogni magát: Ronald Araújo.

spanyol foci Ronald Araújo La Liga Espanyol Barcelona

La Liga: az Espanyol fordított, de nem nyert a Barca ellen

2022-02-13 23:06:38

A La Liga 24. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén az FC Barcelona hiába szerezte meg hamar a vezetést, az Espanyol fordított, és csak a 96. percben jött az egyenlítés, két kiállítás után.