Találatok a DVTK kosárlabda címkére

Találatok száma: 124

Női kosár: a DVTK ausztrál magasbedobót szerződtetett

2022-06-13 14:37:39

A 17-szeres ausztrál válogatott magasbedobó, Darcee Garbin érkezését jelentette be a női bajnokság legutóbbi bronzérmese, a Magyar Kupa idei győztese, a DVTK.

női kosárlabda Darcee Garbin DVTK kosárlabda

Női kosár: ismét ausztrál magasbedobót igazolt a DVTK

2022-06-12 20:10:53

A DVTK női kosárlabdacsapata szerződtette Darcee Garbint az ausztrál élvonal legutóbbi kiírásának ezüstérmesétől, a Perth Lynxtől  Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE – közölte a klub honlapja. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Darcee Garbinn DVTK kosárlabda

Női kosár NB I: egyenlített a DVTK a Sopron ellen

2022-04-01 20:02:17

A DVTK legyőzte a Sopront a női kosárlabda NB I elődöntőjének második mérkőzésén, ezzel kiharcolta a harmadik, döntő összecsapást a párharcban.

női kosárlabda NB I Szigetszentmiklós kosárlabda Sopron Basket PINKK Pécsi 424 DVTK kosárlabda

Női kosár NB I: kiütéssel szerzett előnyt a Sopron

2022-03-29 17:11:54

Ezúttal elmaradt a csoda, a bajnok Sopron a második félidő után bedarálta a DVTK-t és egy győzelemre került a női kosárlabda-bajnokság fináléjától.

női kosárlabda NB I női kosárlabda Sopron Basket DVTK kosárlabda

Női kosár NB I: fölényes Sopron-siker a DVTK ellen

2022-03-04 19:58:04

A női kosárlabda-bajnokság éllovasa, a Sopron Basket 84–49-re legyőzte a DVTK-t a sorozat pénteki játéknapján.

női kosárlabda NB I Sopron Basket DVTK kosárlabda

Női kosár NB I: Kuster lecsapott a kínálkozó lehetőségre

2022-03-02 09:30:08

A kézsérülése miatt az idény hátralévő részét kihagyó amerikai Keyona Hayes helyére a hazánkban is jól ismert, szintén tengerentúli magasbedobót, Jessica Kustert igazolta le a DVTK.

női kosárlabda NB I női kosárlabda Keyona Hayes Jessica Kuster DVTK kosárlabda

Női kosár NB I: volt pécsi légióssal erősített a DVTK

2022-02-28 14:34:54

Az amerikai Jessica Kusterrel erősítette meg keretét a friss Magyar Kupa-győztes DVTK női kosárlabdacsapata – írja az MTI.

női kosárlabda NB I női kosárlabda kosárlabda PEAC-Pécs DVTK kosárlabda

Női kosár NB I: rangadót nyert a Szekszárd idegenben

2022-02-27 18:53:07

A Szekszárd jól hajrázva 78–69-re nyert a DVTK vendégeként a női kosárlabda NB I 20. fordulójának vasárnapi rangadóján. A TFSE hosszabbításban győzte le a Szigetszentmiklóst idegenben.

női kosárlabda NB I DVTK kosárlabda Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár MK: kezdődik a finálé – megvédi-e címét a Sopron?

2022-02-18 02:14:29

A legutóbbi három alkalommal a Sopron Basket nyerte meg a női kosárlabda Magyar Kupát, a péntektől vasárnapig tartó miskolci nyolcas döntőben is a zöld-sárgák lesznek a favoritok.

női kosárlabda Magyar Kupa női kosár MK Sopron Basket DVTK kosárlabda Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: szekszárdi siker a Csata csarnokában

2022-01-09 17:29:22

A második helyen álló Szekszárd magabiztos győzelmet aratott a Csata vendégeként (73–55), míg a DVTK 15 ponttal múlta felül a BEAC-ot (81–66) a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.

női kosárlabda NB I női kosárlabda NKE-Csata ELTE BEAC Újbuda DVTK kosárlabda Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár Ek: kettős vereséggel búcsúzott a Diósgyőr

2021-12-22 20:37:56

A DVTK a négypontos hazai vereség után a cseh Brno csarnokában is kikapott a női kosárlabda Európa Kupa nyolcaddöntőjébe jutásért zajló párharc szerdai visszavágóján, ezzel befejezte szereplését.

női kosár Ek DVTK kosárlabda

Női kosár NB I: az idény végéig Völgyi marad a DVTK edzője

2021-12-01 16:17:45

A szezon végéig Völgyi Péter marad a női kosárlabda NB I-ben szereplő DVTK vezetőedzője – közölte az MTI.

női kosárlabda NB I női kosárlabda női kosár NB I női kosár kosárlabda Völgyi Péter

Női kosárlabda: edzőt vált a DVTK a vasárnapi vereség után

2021-11-22 23:18:09

A Vasastól elszenvedett bajnoki vereséget követően megvált Földi Attila vezetőedzőtől a Diósgyőr női kosárlabdacsapata. Az együttest ideiglenesen Völgyi Péter sportszakmai igazgató irányítja.

női kosárlabda NB I Völgyi Péter Földi Attila DVTK kosárlabda

Női kosár NB I: a Szekszárd nyerte a veretlenek csatáját

2021-10-31 20:05:24

A Szekszárd hazai pályán 89–74-re legyőzte a PEAC-ot a 7. fordulót veretlenül váró két csapat vasárnapi rangadóján a női kosárlabda NB I-ben. A DVTK és a Csata idegenbeli sikerrel erősítette meg pozícióját.

női kosárlabda NB I Ludovika-FCSM Csata DVTK kosárlabda Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár Ek: a DVTK legyőzte orosz ellenfelét az új csarnokban

2021-10-21 17:28:31

A DVTK 65–58-ra győzött az orosz Sziktivkar ellen a női kosárlabda Európa-kupa F-csoportjában.

női kosárlabda Európa-kupa női kosárlabda kosárlabda DVTK kosárlabda

Női kosár NB I: a Csata hosszabbításban verte a DVTK-t

2021-09-27 19:48:04

A Ludovika-FCSM Csata hosszabbítás után 78–69-re legyőzte a DVTK-t a női kosárlabda NB I nyitó fordulójának záró mérkőzésén.

Ludovika-FCSM Csata DVTK kosárlabda

Női kosár NB I: a Sopron és a Szekszárd került előnybe az elődöntő első felvonásán

2021-03-31 17:59:13

Az Uni Győr Mély-Út 66–57-re kikapott az Atomerőmű KSC Szekszárdtól női kosárlabda NB I elődöntőjének első mérkőzésén.

női kosárlabda NB I ZTE kosárlabda Szekszárd kosárlabda Sopron Basket Győr kosárlabda DVTK kosárlabda

Női kosár MK: a PEAC-Pécs, a DVTK, a Szekszárd és a Sopron is elődöntős

2021-02-24 14:40:30

A női kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a PEAC-Pécs 53–52-re legyőzte szerdán a VBW CEKK Ceglédet, így bejutott az elődöntőbe. A DVTK is bejutott a legjobb négy közé, miután 74–71-re kerekedett a Győr fölé. Harmadikként a Szekszárd kvalifikálta magát az elődöntőbe, miután 85–79-re megverte a TFSE-MTK-t. Az utolsó, negyedik találkozón a Sopron Basket magabiztos, 88–53-as sikert könyvelhetett el a Ludovika-FCSM Csata ellen.

női kosárlabda Magyar Kupa női kosárlabda VBW CEKK Cegléd TFSE-MTK Szekszárd kosárlabda PEAC

Női kosár MK: izgalmas végkimenetele lehet a nyolcas döntőnek

2021-02-24 09:09:23

Szerdától vasárnapig Budapest ad otthont a női kosárlabda Magyar Kupa csatározásainak, s bár a favorit kiléte egyértelmű, a végkimenetel izgalmas lehet.

női kosárlabda Magyar Kupa női kosárlabda MK női kosárlabda VBW CEKK Cegléd Uni Győr TFSE-MTK

Női kosár Ek: kialakult a nyolcaddöntő párosítása

2021-01-23 10:05:24

Kialakult a nyolcaddöntő párosítása a női kosárlabda Európa-kupában: a Szekszárd és a Cegléd francia, a DVTK spanyol ellenféllel játszik a nyolc közé kerülésért.

női kosárlabda Európa-kupa női kosárlabda Szekszárd kosárlabda DVTK kosárlabda Cegléd kosárlabda