Találatok a ATP címkére

Találatok száma: 396

Tenisz: Thiem legyőzte Györét Tel-Avivban az 1. körben

2022-09-26 21:04:03

A korábbi US Open-bajnok Dominic Thiem küzdelmes mérkőzésen legyőzte Györe Lászlót (Laslo Djere) a 949 ezer dollár (380 millió forint) összdíjazású tel-avivi kemény pályás férfi tenisztorna első fordulójában – írja az MTI.

Tel-Aviv Dominic Thiem ATP

Tenisz: 24 évesen lett először főtáblás, kiemeltet búcsúztatott

2022-09-26 14:23:04

Már az első fordulóban búcsúzott a hetedik helyen kiemelt Miomir Kecmanovics az 1.1 millió dollár összdíjazású szöuli tenisztorna férfi egyesében. A szerb játékos a hétfői nyitó napon az amerikai Aleksandar Kovacevictől kapott ki két játszmában, másfél óra alatt.

Aleksandar Kovacevic ATP

Tenisz: hazai pályán jutottak tovább a franciák Metzben

2022-09-20 21:35:32

A hazai versenyzők közül ketten is nyolcaddöntőbe jutottak a Metzben zajló 534 ezer euró (216 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna keddi játéknapján.

Tenisz ATP Metz ATP

Tenisz: jelentősen nő a challengertornák díjazása

2022-09-19 12:15:29

Hatvan százalékkal megnöveli a második vonalnak számító challengertornák összdíjazását a férfi teniszezők versenyeit szervező ATP – írja az MTI.

férfi tenisz ATP

Tenisz: Carlos Alcaraz minden idők legfiatalabb világelsője lett

2022-09-12 13:19:55

Hétfőn hivatalosan is a US Openen győztes Carlos Alcaraz vette át a férfi teniszezők világranglistájának vezetését – írja az MTI.

férfi tenisz US Open Casper Ruud Carlos Alcaraz ATP

Tenisz: nem lesznek idén ATP-tornák Kínában

2022-07-21 15:42:23

Az ország szigorú koronavírus-szabályzata miatt idén nem rendezi meg a sanghaji mestertornát és három másik kínai versenyét a férfi tenisztornákat szervező ATP.

tenisz koronavírus Kína ATP

A boldog ember, akit öröm volt nézni – visszavonult a teniszvilág Muhammad Alija

2022-07-12 09:37:59

Nem nyert Grand Slam-tornát, döntős is csak egyszer volt, mégis a 2010-es évek egyik legnagyszerűbb teniszezőjeként és legszínesebb egyéniségeként beszélünk róla: Jo-Wilfried Tsonga az idei Roland Garros után, 37 évesen befejezte profi pályafutását.

Képes Sport Jo-Wilfried Tsonga ATP

Tenisz: teszt jelleggel az ATP is engedi az edzői tanácsadást

2022-06-22 13:13:17

A női versenyeket szervező WTA után a szezon második felében a férfi tornákat rendező ATP is teszteli azt a rendszert, amelyben az edzők meccs közben is tanácsot adhatnak tanítványaiknak.

ATP

Tenisz: Berrettini brék nélkül döntős Stuttgartban

2022-06-11 14:24:12

Elsőként a második helyen kiemelt olasz Matteo Berrettini jutott be a döntőbe a stuttgarti füves pályás férfi tenisztornán.

Stuttgart Oscar Otte Matteo Berrettini ATP Stuttgart ATP

Wimbledon: idén nem jár világranglistás pont a tornán

2022-05-20 20:43:59

A férfi tenisztornákat szervező ATP és a női viadalokat bonyolító WTA pénteken közölte, hogy az idei wimbledoni Grand Slam-torna nem ad világranglista-pontokat.

Wimbledon WTA ATP

Roland Garros: Piros Zsombor egy győzelemre a főtáblától!

2022-05-18 11:33:31

A francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) selejtezőjének második fordulójában Piros Zsombor két játszmában legyőzte a fehérorosz Jegor Geraszimovot.

tenisz Roland Garros Piros Zsombor Jegor Geraszimov ATP

Tenisz: mit művel Alcaraz? Egy hónap alatt a harmadik ATP-tornát nyerte meg

2022-05-08 19:37:11

Nehéz szavakat találni arra, mennyire éretten és meggyőzően játszott a 19 éves Carlos Alcaraz a madridi salakpályás ATP-torna döntőjében. Bőven elég, ha annyit írunk, 6:3, 6:1-re legyőzte a világranglista harmadik helyezettjét, a német Alexander Zverevet.

Carlos Alcaraz Alexander Zverev ATP

Az új Rafael Nadal? Dehogy! – Carlos Alcaraz 18 évesen berobbant a legjobbak közé

2022-05-03 11:35:27

Úgy tűnik, a spanyoloknak Rafael Nadal visszavonulása után is lesz világklasszis férfi teniszezőjük – a 18 éves Carlos Alcaraz pályafutása meredeken ível felfelé, idén már három ATP-tornát nyert, és április végén a világranglista első tíz helyezettje közé jutott.

Spanyolország Képes Sport Carlos Alcaraz ATP

Tenisz: Collins, Muguruza és Szakkari is kiesett Madridban

2022-05-01 21:06:35

Kiemeltek sora búcsúzott a második fordulóban a madridi salakpályás tenisztorna női versenyében vasárnap. Ugyanezen a napon, s borításon Holger Rune diadalt aratott Münchenben, míg Sebastián Báez a portugáliai Estorilban nyert trófeát – írja az MTI.

WTA München Maria Szakkari Madrid Garbine Muguruza Estoril

Tenisz: három amerikai jutott tovább Houstonban

2022-04-05 23:13:06

Három hazai játékos is továbbjutott az első fordulóból a Houstonban zajló 665 ezer dollár (222 millió forint) összdíjazású, salakpályás férfi tenisztornán – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

Houston ATP

Tenisz: Auger-Aliassime 16 közé jutott Marrákesben

2022-04-05 18:56:08

Az első helyen kiemelt Felix Auger-Aliassime könnyed győzelemmel jutott tovább a Marrákesben zajló 598 ezer euró (220 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán – írja az MTI.

Felix Auger-Aliassime ATP

Tenisz: Tabilo és Martínez is a négy között Santiagóban

2022-02-26 10:23:13

Alejandro Tabilo és Pedro Martínez is bejutott a legjobb négy közé a Santiago de Chilében zajló férfi salakpályás tenisztornán – írja a Magyar Távirati Iroda.

Pedro Martínez Chile Alejandro Tabilo ATP

Tenisz: Nadal simán legyőzte Medvegyevet Acapulcóban

2022-02-26 09:45:04

A 21-szeres Grand Slam-tornagyőztes Rafael Nadal a hétfőtől világelső orosz Danyiil Medvegyev legyőzésévél döntőbe jutott az acapulcói férfi kemény pályás tenisztornán. A spanyol ellenfele a brit Cameron Norrie lesz, mivel a másik ágon legyőzte a görög Sztefanosz Cicipaszt.

Sztefanosz Cicipasz Rafael Nadal Danyiil Medvegyev Cameron Norrie Acapulco ATP

Tenisz: szép győzelem Fucsovicstól, megverte Harrist

2022-02-15 15:45:15

Fucsovics Márton két szettben, 6:4, 7:6-ra legyőzte a dél-afrikai Lloyd Harrist a Dohában zajló kemény pályás ATP 250-es torna első fordulójában, így bejutott a nyolcaddöntőbe, amelyben a dél-koreai Kvon Szun Vu lesz az ellenfele.

tenisz Lloyd Harris Fucsovics Márton Doha ATP-Doha ATP

Tenisz: Fucsovics párosban negyeddöntős Dohában

2022-02-14 16:48:53

Fucsovics Márton és a kazah Alekszandr Bublik negyeddöntőbe jutott a Dohában zajló 1.2 millió dollár (379 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán, mivel legyőzte a második helyen kiemelt Ivan Dodig, Michael Venus horvát, új-zélandi duót – írja az MTI.