Tenisz: Djere bejutott a nyolcaddöntőbe Gstaadban

Laslo Djere (Györe László) bejutott a nyolcaddöntőbe a Gstaadban zajló 419 ezer euró (150 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.

Laslo Djere Gstaad ATP

Tenisz: az első fordulóban kiesett a 6. kiemelt Umagban

2021-07-20 08:43:27

Már az első fordulóban búcsúzott a hatodik helyen kiemelt spanyol Jaume Munar az Umagban zajló, 481 ezer euró (174 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán – számolt be róla az MTI.

tenisz Stefano Travaglia Jaume Munar ATP

Tenisz: Gálfi Dalma 25 helyet javított a világranglistán

2021-07-19 10:27:47

Gálfi Dalma 25 helyet javított, így a 151. helyre lépett előre a WTA-világranglistán, míg Fucsovics Márton a 39. helyett már a 38. helyen áll a férfiak között.

WTA-világranglista WTA Udvardy Panna Jani Réka Gálfi Dalma Fucsovics Márton

Tenisz: a második és a harmadik kiemelt is kiesett Newportban

2021-07-15 10:17:43

A második, a harmadik és a negyedik kiemelt is búcsúzott az 536 ezer dollár (160 millió forint) összdíjazású newporti füves pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

Newport ATP

Tenisz: Báez visszalépett, Cicipasz nyert a hamburgi tornán

2021-07-14 19:39:06

Megfertőződött koronavírussal az argentin Sebastián Baez, ezért a nyolcaddöntő előtt visszalépett a Hamburgban zajló salakpályás férfi tenisztornától. A negyedik és a hetedik kiemelt is kiesett a svédországi Bastadban zajló salakpályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében, szerdán. A hetedik helyen kiemelt ausztrál Jordan Thompson csupán két játékot veszített a newporti füves pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Sebástian Báez Bastad ATP-torna ATP Hamburg

Tenisz: kiesett az ötödik kiemelt Bastadban

2021-07-12 21:36:48

Az ötödik helyen kiemelt francia Richard Gasquet az első fordulóban búcsúzott a svédországi Bastadban zajló salakpályás férfi tenisztornán, míg Benoit Paire továbbjutásához egy játszma megnyerése sem kellett a Hamburgban zajló versenyen.

tenisz Richard Gasquet Ricardas Berankis Marco Cecchinato Benoit Paire ATP-torna

Tenisz: Djokovics az ATP-világbajnokság első résztvevője

2021-07-12 14:40:21

Az immár 20-szoros Grand Slam-bajnok Novak Djokovic szerzett elsőként részvételi jogot a férfi teniszezők szezonzáró ATP-világbajnokságára.

tenisz Novak Djokovics ATP-vb ATP

Tenisz: a legalulértékeltebb teniszező? – újra közölte portréját Fucsovicsról az ATP

2021-07-05 21:22:35

A Profi Férfi Teniszezők Szövetsége, az ATP hivatalos honlapja alig néhány perccel azt követően, hogy Fucsovics Márton legyőzte a Wimbledonban zajló angol nemzetközi teniszbajnokságon Andrej Rubljovot, újra kiadta a 29 éves magyar teniszezőről tavaly októberben megjelent portréját, amelynek címében változatlanul arra keresik a választ, hogy miért lehet a magyar éljátékos a nemzetközi teniszmezőny leginkább alulértékelt játékosa?

tenisz portré Wimbledon Fucsovics Márton ATP

Wimbledon: „Dehogy mumus!” – Fucsovics Rubljovra készülve

2021-07-04 22:46:51

A legjobb magyar teniszező nehezen viseli a buborékrendszert, de a pályán nagyon jól érzi magát, miközben azt is tudja, az Andrej Rubljov elleni hétfői párharc csak egy meccs lesz a rájuk váró sok közül.

tenisz Wimbledon Fucsovics Márton Andrej Rubljov ATP

Tenisz: törölték az ázsiai tornákat, Indian Wells októberben

2021-07-02 10:48:19

A férfi versenyeket szervező ATP és a női sorozatot lebonyolító WTA a koronavírus-járvány miatt törölte az idei naptárból az ázsiai tenisztornákat, az elmaradt Indian Wells-i viadalt pedig októberben pótolják – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

tenisz koronavírus WTA Indian Wells ATP

Tenisz: Medvegyev nyerte a füves pályás mallorcai tornát

2021-06-26 18:21:56

Danyiil Medvegyev nyerte meg a Mallorcán rendezett, 784 ezer euró (278 millió forint) összdíjazású füves pályás férfi tenisztornát, mivel a szombati fináléban két szettben legyőzte az amerikai Sam Querreyt.

Mallorca Danyiil Medvegyev ATP

Tenisz: szlovén játékos ellen kezd Fucsovics Márton Eastbourne-ben

2021-06-21 15:03:32

A stuttgarti tenisztornán az első körben kieső Fucsovics Márton a szlovén Aljaz Bedene ellen kezdi meg az eastbourne-i füves pályás ATP 250-es versenyt.

tenisz Fucsovics Márton Eastbourne Aljaz Bedene ATP

Tenisz: Wimbledonban telt ház lehet a döntőkön

2021-06-15 09:47:29

Telt ház előtt rendezhetik meg a döntőket a wimbledoni teniszbajnokságon – döntött hétfőn a brit kormány.

Wimbledon WTA Grand Slam Anglia ATP

Roland Garros: Djokovics kétszettes hátrányból nyert a döntőben

2021-06-13 19:36:41

A francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) férfi egyesének döntőjében Novak Djokovics kétszettes hátrányból felállva 6:7 (6–8), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4-re legyőzte az első GS-döntőjét játszó Sztefanosz Cicipaszt.

Sztefanosz Cicipasz Roland Garros Novak Djokovics ATP

Fucsovics Márton három szettben kikapott a Roland Garros 2. fordulójában

2021-06-02 12:04:21

A Párizsban zajló Grand Slam-torna, a Roland Garros főtáblájának második fordulójában Fucsovics Márton három szettben kikapott a 27. kiemelt Fabio Fogninitől.

tenisz Roland Garros Fucsovics Márton Fabio Fognini ATP

Háromszettes Fucsovics-siker Simon ellen a Roland Garroson

2021-05-30 12:10:31

Fucsovics Márton a francia Gilles Simon ellen játszott a Párizsban zajló Grand Slam-torna, a Roland Garros főtáblájának első fordulójában, s három szettben, 6:4, 6:1, 7:6-ra győzött, így bejutott a legjobb 64 közé.

élő közvetítés Roland Garros Grand Slam Gilles Simon Fucsovics Márton ATP

Tenisz: Cicipasz és Hacsanov is elődöntős Lyonban

2021-05-21 22:27:18

A görög Sztefanosz Cicipasz és az orosz Karen Hacsanov is elődöntőbe jutott a 481 ezer euró (170 millió forint) összdíjazású lyoni salakpályás férfi tenisztornán.

Sztefanosz Cicipasz Lyon Karen Hacsanov ATP

Tenisz: nem lesz Fucsovics–Federer meccs, kikapott a svájci

2021-05-18 17:50:07

Az első helyen kiemelt Roger Federert meglepetésre legyőzte a világranglista 75. helyén álló spanyol Pablo Andújar a genfi salakpályás férfi tenisztorna 2. fordulójában. Eközben Lorenzo Musetti nagy csatában kerekedett a hetedik helyen kiemelt kanadai Felix Auger-Aliassime fölé a lyoni viadal keddi első fordulójában.

tenisz Roger Federer Pablo Andújar Fucsovics Márton ATP-Genf ATP

Tenisz: Fucsovics a „barátjával”, Federerrel gyakorolt – kép

2021-05-14 18:22:00

Az ATP-világranglistán 44. Fucsovics Márton együtt edzett a 20-szoros Grand Slam-győztes Roger Federerrel, majd egy képet is posztolt róla az Instagram-oldalán. Mindkét teniszező indul majd az ATP 250-es genfi salak pályás tornán.

férfi tenisz Roger Federer Fucsovics Márton ATP Genf ATP

Tenisz: Alexander Zverev diadalt aratott Madridban

2021-05-09 21:48:06

A német Alexander Zverev nyerte meg a Madridban rendezett, 3.2 millió euró (1.152 milliárd forint) összdíjazású salakpályás tenisztorna férfiversenyét: a vasárnapi döntőben legyőzte az olasz Matteo Berrettinit – írja az MTI.