Találatok a Ajaccio címkére

Találatok száma: 41

Ligue 1: a Legfelsőbb Bírósághoz fordult az Ajaccio

2020-05-26 18:01:53

A francia közigazgatási legfelsőbb bírósághoz fordult a másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő AC Ajaccio, mivel a Francia Olimpiai Bizottság elutasította fellebbezését, amelyet a feljutás lehetőségének elvétele miatt nyújtott be.

koronavírus Ligue 2 Ligue 1 Franciaország Ajaccio

Ligue 1: az élvonalban marad a volt fradista csapata

2018-05-27 23:09:08

A francia élvonalbeli tagságért rendezett osztályozó visszavágóján a Toulouse az Ajaccio ellen Jimmy Durmaz hajrában szerzett góljával 1–0-ra győzött, így 4–0-s összesítéssel megőrizte élvonalbeli tagságát. A Toulouse-nál kezdőként 86 percet játszott a Ferencváros korábbi légiósa, Somália.

Toulouse Somália Ajaccio AC Ajaccio

Ligue 1: a Toulouse óriási lépést tett a bennmaradás felé

2018-05-23 22:48:54

A Toulouse óriási lépést tett a bennmaradásért, mivel a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságért (Ligue 1) vívott osztályozó első meccsén Montpellier-ben 3–0-ra legyőzte a pályaválasztó Ajacciót.

Toulouse Ligue 1 Franciaország Ajaccio

Légiósok: gól a 125. percben, Beséék lemaradtak a playoffdöntőről

2018-05-20 22:18:20

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban való szereplésért zajló rájátszás második fordulójában Bese Barnabás csapata, a Le Havre elképesztő izgalmak után tizenegyespárbajban kapott ki az Ajacciótól, amely így készülhet a Toulouse elleni playoffdöntőre.

légiósok francia labdarúgás Le Havre Bese Barnabás Ajaccio

Videó: megtámadták Beséék buszát, elhalasztották az osztályozót

2018-05-18 22:05:07

Bese Barnabás csapata, a Le Havre péntek este az AC Ajaccio vendégeként lépett volna pályára a francia élvonal (Ligue 1) osztályozójának második fordulójában, de a hazai szurkolók a stadion felé vezető úton megtámadták és blokád alá vették a magyar futballista együttesének buszát, ezért a liga a mérkőzés elhalasztása mellett döntött.

légiósok francia foci Ligue 2 Ligue 1 Le Havre Franciaország

Franciaország: villant a piros, kiállították a labdaszedőket

2016-02-04 10:28:32

Felmutatta a piros lapot a játékvezető a labdaszedő fiúknak, miután úgy ítélte meg, hogy túl lassan végezték feladatukat a francia másodosztályú Ajaccio–Nimes (2–0) labdarúgó-mérkőzésen.

piros lap labdaszedő labdarúgás kiállítás játékvezető gyerek

Videó: a társakat okolta a kapus a 40 méterről kapott gólnál

2015-10-29 09:51:27

Igaza volt-e a Gazélec Ajaccio kapusának, amikor a csapattársait hibáztatta a Guingamptól 40 méterről kapott találatnál? A francia Ligakupában játszott labdarúgó-mérkőzésen erősen kapushibának tűnik a gól, amelyet Yannis Salibur lőtt és Jules Goda kapott.

videó Yannis Salibur Jules Goda Guingamp Ajaccio

Liverpool: Ochoánál övék a pole pozíció, Reina elmehet

2014-06-30 22:04:41

Kapós lett az európai átigazolási piacon a mexikói labdarúgó-válogatott kapusa, Guillermo Ochoa, angol lapértesülések szerint a pole pozícióban jelenleg a Liverpool van.

nemzetközi átigazolás francia átigazolás angol átigazolás Mexikó Liverpool Guillermo Ochoa

Ligue 1: az egyik újgazdag klub is érdeklődik Ochoa iránt

2014-06-21 13:34:42

Portugál lapértesülés szerint a Monaco labdarúgócsapata is érdeklődik a mexikói válogatott első számú kapusa, Guillermo Ochoa iránt.

nemzetközi átigazolás Monaco Guillermo Ochoa Ajaccio

Ligue 1: mesterhármas, diadal, mégis feszültség Marseille-ben

2014-04-04 22:19:15

Andrew Ayew mesterhármasának köszönhetően megszakadt az Olympique Marseille fekete szériája a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1): az OM péntek este hazai pályán 3–1-re legyőzte a sereghajtó Ajacciót.

Marseille Ligue 1 Ajaccio

Ligue 1: elefántcsontparti gólparádé a Lille meccsén

2014-03-02 19:21:24

Nehezen tudott csak nyerni a sereghajtó Ajaccio otthonában a Lille a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 27. fordulójában. A házigazda 21 éves elefántcsontparti csatára, Tallo kétszer is beköszönt az első félidőben, azonban a vendégek elefántcsontparti légiósa, Salomon Kalou háromszor volt eredményes (kétszer büntetőből) a meccsen, és ez döntőnek bizonyult.

Salomon Kalou Montpellier Lyon Lille Ligue 1 Ajaccio

Ligue 1: tizenhat bajnoki után ismét győzött a sereghajtó

2014-02-08 23:08:24

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 24. fordulójában a sereghajtó Ajaccio kétgólos győzelmet aratott a Rennes ellen, így szeptember 25. óta első sikerét könyvelhette el. A Lille öt forduló után győzött ismét, a Montpellier már hat találkozó óta veretlen.

francia foci Montpellier Lille Ligue 1 Ajaccio

Ligue 1: formába lendült a Milan kölcsönjátékosa

2014-01-25 22:17:12

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 22. fordulójának szombati játéknapján a 2011–2012-es bajnok Montpellier negyedik győzelmét aratta, míg a táblázat utolsó két helyén álló Ajaccio és Sochaux nem bírt egymással.

francia foci Sochaux Nice Montpellier M'Baye Niang Ligue 1

Ligue 1: Falcao nélkül is nyert a hátul jól záró Monaco

2013-12-08 22:34:35

Sorozatban a negyedik mérkőzését nyerte meg kapott gól nélkül a Monaco a francia labdarúgó-bajnokság élvonalában, a 17. fordulóban 1–0-ra nyert otthon az Ajaccio ellen.

francia foci francia bajnokság Monaco Ligue 1 Ajaccio

Ligue 1: parázs korzikai derbi, nyert a Bordeaux

2013-12-04 21:20:38

Megosztozott a pontokon az Ajaccio és a Bastia a korzikai derbin (1–1), a parázs hangulatú találkozón Joshua Nadeuát a 61. percben kiállították, ám az Ajaccio emberhátrányban is pontot mentett Eduardo góljával. A Bordeaux a Guingamp otthonában nyert, a Rennes rossz sorozatának vége szakadt.

francia foci Ligue 1 Bastia Ajaccio

Ligue 1: 2012 áprilisa után duplázott a rutinos brazil

2013-12-01 18:02:09

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 15. fordulójában a Girondins Bordeaux hazai pályán sima, 4–0-s győzelmet aratott a szeptember 25-e óta nyeretlen Ajaccio ellen. A kék-fehérek soraiban két gólt szerzett a 30 esztendős brazil csatár, Jussie, aki ezt megelőzően 2012 áprilisában duplázott bajnoki találkozón.

francia foci Ligue 1 Bordeaux Ajaccio

Videó: ez aztán a kapuérzék! - Gignac mesteri gólja

2013-11-22 21:56:25

Parádés gólt szerzett André-Pierre Gignac, a Marseille labdarúgója az Ajaccio elleni idegenbeli mérkőzésen a francia bajnokságban. Gignac az első félidő 39. percében háttal a kapunak mellel átvett egy beadást, majd félforulatból a hálóba bombázott. Közben nem is nézett a kapu felé!

videó francia labdarúgás Olympique Marseille André-Pierre Gignac Ajaccio

Románia: 13 év után hazatér a válogatottból kitett Mutu

2013-11-20 20:09:16

Hosszú-hosszú légiósévek után hazatér a román válogatottból kitett Adrian Mutu: a 34 éves támadó januárban otthagyja a francia élvonalbeli Ajacciót, és a Petrolul Ploiestiben folytatja pályafutását. A hírt a román első osztályú klub elnöke, Dan Capra is megerősítette.

román foci Petrolul Ploiesti Ajaccio Adrian Mutu

Ligue 1: az Ajacciónál menesztették Ravanellit

2013-11-03 08:21:23

Menesztették a francia első osztályú Ajaccio együttesétől Fabrizio Ravanelli vezetőedzőt.

Ligue 1 Fabrizio Ravanelli Ajaccio

Videó: számon kérte Ravanellit lecserélt támadója

2013-10-31 10:14:53

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában a Guingamp 2–1-re nyert az Ajaccio ellen. A találkozó 63. percében a vendégek támadója – övéi akkor még vezettek 1–0-ra –, Gadji Tallo egy összecsapás után megsérült, hordágyon vitték le a pályáról. Fabrizio Ravanelli vezetőedző azonnal becserélte Stefan Popescut sérült játékosa helyére, aki erre rögtön meggyógyult, felpattant a hordágyról, és számon kérte trénerét a csere miatt. Íme!