Bayern: aláírt a francia válogatott középpályás – hivatalos

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.06.14. 18:18
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Bayern München szerződtette Corentin Tolissót.

Mint a bajorok írják, az egyszeres francia válogatott Corentin Tolisso ötéves szerződést kötött a klubbal – a hírek szerint a Bayern München 41.5 millió eurót (ám ez bónuszokkal együtt 47.5 millió is lehet) fizetett a Lyonnak a Xabi Alonso helyére szánt középpályásért.a Xabi Alonso helyére szánt középpályásért.

A 22 esztendős játékos piaci értéke 4 millió euróról 22 millióra nőtt ebben a szezonban a Transfermarkt becslései szerint. Az Olympique Lyon saját nevelésű labdarúgója 31 bajnoki mérkőzésen nyolc gólt szerzett és öt asszisztot jegyzett a 2016–2017-es idényben.

Tolisso több poszton is bevethető, többnyire védekező középpályás, de az ellenfél kapujához közelebb is megállja a helyét, csakúgy, mint a védelem jobb oldalán.



Legfrissebb hírek

A Chelsea edzője a BL-vereség után: „Pirosat csak akkor adunk, ha vér folyik?”

Bajnokok Ligája
1 órája

Négy angol gól a Bayern München és a Chelsea rangadóján... és kétgólos német siker a végén

Bajnokok Ligája
12 órája

A Chelsea költött legtöbbet a keretére, öt Premier League-klub jár 1 milliárd felett

Minden más foci
21 órája

A Bayern volna a BL Hoffenheimje?

Bajnokok Ligája
Tegnap, 11:04

Xabi Alonso elmondta, Vinícius Júnior miért nem volt kezdő a BL-nyitányon

Bajnokok Ligája
Tegnap, 7:20

Orbán elmondta, mit gondol arról, hogy már nem ő a lipcseiek csapatkapitánya

Német labdarúgás
Tegnap, 6:48

Újabb kirúgás a Bundesligában, az edző csak telefonon tudott elköszönni

Német labdarúgás
2025.09.15. 18:50

Willi Orbán bekerült a forduló válogatottjába a Kickernél

Német labdarúgás
2025.09.15. 11:42
Ezek is érdekelhetik