Bundesliga: Dárdai csak a védekezéssel elégedett
Dárdai Pál, a Hertha vezetőedzője a védekezéssel elégedett, örül a szombat este Ingolstadtban megszerzett három pontnak, azonban támadásban többet vár a labdarúgóitól.
„Szervezetten játszó ellenfélre számítottunk, amelyik folyamatosan próbál támadni, olyat is kaptunk. Ma nem mozogtunk olyan frissen, mint szoktunk, de úgy érzem, megdolgoztunk a győzelemért. A védekezésünk rendben volt, a támadójátékunkban azonban több van, ezt majd be is kell bizonyítanunk. A három ponttal mindenesetre elégedett vagyok!” – idézi a liga honlapja Dárdai Pál gyorsértékelését az 1–0-s győzelemről.Dárdai Pál gyorsértékelését az 1–0-s győzelemről.
Ralph Hasenhüttl, az Ingolstadt vezetőedzője úgy véli, csapata jól játszott, egy félidőn át térfelére kényszerítette a Herthát, és ha csak egy kis szerencséjük van, erőfeszítéseik legalább az egyenlítő gólt meghozták volna.
Legfrissebb hírek

A Dortmund megszenvedett a Heidenheimmel, de győzött
Német labdarúgás
2026.02.01. 19:37

Nem tudott nyerni Hamburgban a Bayern München
Német labdarúgás
2026.01.31. 20:37
Ezek is érdekelhetik






