D. Á. 2021.05.09 00:07 Frissítve: 2021.05.09 23:49

Vasárnapi sportműsor: Juve–Milan és Real–Sevilla; NB I

A hét utolsó napján sem maradunk NB I nélkül (ezekkel a meccsekkel zárul a 2020–2021-es idény): PAFC–BMTE, DVTK–Fehérvár és Kisvárda–Paks élőben az NSO-n! Az angol Premier League-ben pályán a Manchester United és az Arsenal. Olaszországban Juventus–Milan, Spanyolországban Real Madrid–Sevilla rangadót rendeznek. Lesz még Formula–1, kézilabda és tenisz is a programban. A magyarországi sportesemények már látogathatók – ismert részletek itt!

 

MÁJUS 9., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I

33. FORDULÓ
17.30: Puskás Akadémia–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.30: Diósgyőri VTK–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Kisvárda–Paksi FC (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!

NB II – élőben az NSO-n!
37. FORDULÓ

17.00: Debreceni EAC–Pécsi MFC
17.00: Soroksár SC–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Dorogi FC–FC Ajka, Gyirmót
17.00: WKW ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Gyirmót FC Győr
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szolnoki MÁV FC
17.00: Aqvital FC Csákvár–BFC Siófok
17.00: Szentlőrinc–Debreceni VSC
17.00: Szombathelyi Haladás–Budaörs
20.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Vasas FC (Tv: M4 Sport)

NB III
34. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30:
DVSC II–Tállya
15.00: Balassagyarmat–Tiszafüred
17.30: Mezőkövesd II–Cegléd
17.30: Tiszakécske–Salgótarján
17.30: Jászberény–Füzesgyarmat
17.30: DVTK II–Hatvan
17.30: Gyöngyös–Eger
17.30: Tiszaújváros–Putnok
17.30: Sajóbábony–Sényő
17.30: Kisvárda II–BVSC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Honvéd II–Monor
17.30: ESMTK–FTC II
17.30: Dabas-Gyón–Kozármisleny
17.30: Körösladány–Taksony
17.30: Rákosmente–Dunaújváros
17.30: Iváncsa–FC Dabas
17.30: Vác–Majos
17.30: Hódmezővásárhely–Újpest II
17.30: Szekszárd–Paks II
17.30: Szegedi VSE–Kecskemét
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Balatonfüred
11.00: ZTE II–III. Kerületi TVE
11.00: THSE-Szabadkikötő–Nagykanizsa
16.00: Veszprém–BKV Előre
16.00: Sopron–Mosonmagyaróvár
17.30: Lipót–Fehérvár II
17.30: Ménfőcsanak–Gárdony
17.30: Érd–Nagyatád
17.30: Pápa–Bicske
19.00: Tatabánya–Komárom

NŐI NB I
20. FORDULÓ
14.15:
FTC–MTK (Tv: M4 Sport+)
16.00: Astra–Kelen

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
13.00:
Wolverhampton–Brighton (Tv: Spíler1)
15.05: Aston Villa–Manchester United (Tv: Spíler1)
17.30: West Ham United–Everton (Tv: Spíler1)
20.00: Arsenal–West Bromwich Albion (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
13.00:
St.-Étienne–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Dijon
15.00: Metz–Nimes
15.00: Nice–Brest
15.00: Strasbourg–Montpellier
17.05: Reims–Monaco (Tv: Digi Sport2)
21.00: Rennes–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
13.30:
Köln–Freiburg (Tv: Sport2) 
15.30: Frankfurt–Mainz (Tv: Sport2) 
18.00: Hertha–Bielefeld (Tv: Sport2)  – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
12.30:
Genoa–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Benevento–Cagliari
15.00: Parma–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Verona–Torino
18.00: Roma–Crotone (Tv: Digi Sport1)
20.45: Juventus–Milan (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

OSZTRÁK BUNDESLIGA
RÁJÁTSZÁS, 29. FORDULÓ
14.30:
Sturm Graz–Red Bull Salzburg (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
35. FORDULÓ
14.00:
Getafe–Eibar (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Sevilla (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
36. FORDULÓ
14.30:
Topolyai SC–Javor – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 30. FORDULÓ
18.00:
Slovan Bratislava–DAC (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

ATLÉTIKA
Dobó Európa-kupa, Split
10.00: Ready Steady Tokió  (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
8.15:
V8 Supercars, The Band Motorsport Park, 2. futam (Tv: Arena4)
12.00:
FIA Formula–3, Barcelona, 3. futam (Tv: M4 Sport)
21.30:
NASCAR, Darlington (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Houston Astros–Toronto Blue Jays (Tv: Sport2) 

CURLING
Női világbajnokság, Calgary
16.30:
bronzmérkőzés
21.00: döntő (Tv: Eurosport1)

GOLF
21.00:
PGA Tour, Wells Fargo Championship, Charlotte, 4. nap (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
15.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
12.35: Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny, 2. szakasz, Stupinigi–Novara, 179 km (Tv: Eurosport1)
17.15: pro sorozat, Tour of Algarve (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA
NÉGYES DÖNTŐ, NAGYBÁNYA
A 3. helyért
14.45: 
CS Minaur Baia Mare (román)–Herning-Ikast HB (dán) (Tv: Sport1) 
Döntő
18.00:
Siófok KC–Nantes Atlantique HB (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00:
Veszprémi KKFT–Balatonfüredi KSE
FRANCIA BAJNOKSÁG
17.00:
Nantes–Chambéry (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Los Angeles Clippers–New York Knicks (Tv: Sport1) 

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ

FÉRFIAK
2. FORDULÓ
G-CSOPORT, LUDOVIKA ARÉNA

16.00: Norvégia–Fehéroroszország
19.00: Portugália–Magyarország (m4sport.hu)
NŐK
E-CSOPORT, BELFORT

18.00: Franciaország–Izrael
19.30: Magyarország–Dánia (m4sport.hu)

TÉKVANDÓ
Európai olimpiai selejtező, Szófia

TENISZ
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
18.30: ATP-torna, Madrid, döntő, A. Zverev–Berrettini (Tv: Eurosport2)

VITORLÁZÁS
Finndingi világbajnokság, Porto

2021.06.14 09:54:56

Minden más foci B. D. K.

A 34 éves hölgy argentin médiaszemélyiség, futballügynök, showgirl, televíziós műsorvezető és modell.

2021.06.13 08:33:25

Minden más foci CSILLAG PÉTER

A futballértelmiségi edző sosem tett semmit megszokásból, mindig volt benne bizonyítási vágy.

2021.06.12 08:15:41

Minden más foci PIETSCH TIBOR

„Mire vágyunk? Hogy aki nálunk van, tanuljon, fejlődjön, de közben érezze nagyon jól magát.”

2021.06.10 13:45:40

Minden más foci nemzetisport.hu

16 mozgatható LED-oszlopon lehet megmutatni a mérkőzések jeleneteit és a beszélgetések háttereit. (x)

2021.06.09 19:37:52

Minden más foci CSILLAG PÉTER, L. PAP ISTVÁN, THURY GÁBOR

„Szalai!... Vezet Magyarország!... Stieber a tizenhatoson belül, lövés, gól!... Eldőlt a mérkőzés!”