D. Á. 2021.11.25 23:44 Frissítve: 2021.11.26 23:22

Pénteki sportműsor: vb-pótselejtezőket sorsolnak Európában

Péntek délután sorsolják ki a katari labdarúgó-világbajnokság európai pótselejtezőjének párosításait. Este a német Bundesligában lép pályára Szalai Ádám csapata, a Mainz, az ellenfele a VfB Stuttgart lesz. Lesz még egy francia, egy olasz és egy spanyol bajnoki összecsapás is a televízióban. A női magyar kézilabda-válogatott Párizsban találkozik Franciaországgal felkészülési mérkőzésen.

 

NOVEMBER 26., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG 2022
17.00:
az európai pótselejtező sorsolása, Zürich (Tv: Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ
21.00:
Lens–Angers (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
17. FORDULÓ
18.00:
NK Osijek (Eszék)–Lokomotiva Zagreb – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
20.30:
VfB Stuttgart–Mainz (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
18.25:
Regensburg–Dynamo Dresden (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
14. FORDULÓ
20.45:
Cagliari–Salernitana (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
21.00:
Athletic Bilbao–Granada (Tv: Spíler2)

FUTSAL NB I
18.30:
Haladás–DEAC, Szombathely
18.30: MVFC Berettyóújfalu–TFSE, Berettyóújfalu
18.30: Veszprém–Kecskemét, Veszprém

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
20.00:
világkupa, Lake Louise, férfi lesiklás (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
Egyéni világbajnokság, Houston

CURLING
9.00:
Európa-bajnokság, férfiak, elődöntő (Tv: Eurosport1)
13.30: Európa-bajnokság, férfiak, elődöntő (Tv: Eurosport1)
18.00: Eb, nők, a harmadik helyért (Tv: Eurosport2)

DARTS
13.45 és 20.00:
Players Championship Finals, Minehead, 1. nap

ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.50:
világkupa, férfiak, Ruka (Tv: Eurosport2)
15.00: világkupa, férfiak, Ruka (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom
18.30: DEAC–UTE
19.00: UNI Győr ETO–MAC HKB Újbuda
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Red Bull Salzburg (osztrák) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00:
Lengyelország–Németország (Tv: Sport1)
21.00:
Franciaország–Magyarország, Párizs (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00: Ferencvárosi TC–Csurgói KK
18.00: Kecskeméti TE–Dabas KC VSE
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Sport36-Komló

KOSÁRLABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
E-CSOPORT
1. FORDULÓ (Matosinhos)
19.00:
Portugália–Magyarország (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NB I, férfiak
19.00:
U17-es válogatott–MEAFC-Miskolc, Dabas

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
10.45: világkupa, Dordrecht, selejtezők

SAKK
13.30: világbajnoki páros mérkőzés, Dubai, 1. parti

SÍFUTÁS
12.20:
világkupa, férfi és női verseny, Ruka (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
15.30:  világkupa, nők, Nyizsnyij Tagil (Tv: Eurosport2)
17.05:  világkupa, férfiak, kvalifikáció, Ruka (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
15.00 és 20.00:
UK Championship, York

TENISZ
DAVIS-KUPA-DÖNTŐ
CSOPORTKÖR

16.00: Szerbia–Ausztria, Innsbruck
16.00: Spanyolország–Ecuador, Madrid
16.00: Egyesült Államok–Olaszország, Torino

VÍZILABDA
NŐI OB I
12.30:
Szeged-SZTE–III. Kerületi TVE

2021.11.29 18:23:32

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Arany fénybe borult az Eiffel-torony, de szó szerint, Lewandowski szomorkodhat, C. Ronaldo csak a hatodik.

2021.11.29 11:54:11

Minden más foci MTI, V. Á.

A harmadik helyen holtversenyben Bruno Fernandes és Thomas Müller végzett.

2021.11.05 16:51:00

Minden más foci TŐKE JÁNOS, VÉGH JÁNOS

Az első félidőben még előnyhöz jutott a topolyai csapat, ám a lazarevaciak a hajrában fordítani tudtak.

2021.11.27 14:03:07

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

A dunaszerdahelyi csapat a győzelmével közelebb kapaszkodott a dobogóhoz.