A Román Labdarúgók Szakszervezete (AFAN) Cornel Sfaitert, a Sepsi OSK klubmenedzserét választotta meg az elmúlt idény legjobb klubvezetőjének – számolt be róla a Székelyhon hírportál.
Bár a hagyományos gála idén elmaradt, a román labdarúgók szakszervezete idén is megválasztotta a legutóbbi szezon legjobbjait. Az AFAN-díjak győzteseiről ezúttal online szavaztak az első és a másodosztályú bajnokságban szereplő férfi labdarúgók, az élvonalban érdekelt női futballisták, illetve a szervezet vezetői.
A szekelyhon.ro beszámolója szerint a Sepsi OSK klubmenedzsere, Cornel Sfaitert lett a legjobb klubvezető. Az előző idény legjobb edzőjének járó díjat a címvédő kolozsvári CFR korábbi edzője, Dan Petrescu, illetve az UTA Aradot az élvonalba juttató Bálint László György kapta.
Legfrissebb hírek

A Sepsi magával vitte a Nagyváradot a felsőházba
Minden más foci
2026.03.07. 13:42

Öt góllal lőtte be magát a felsőházba a Sepsi OSK
Légiósok
2026.02.28. 12:29
Ezek is érdekelhetik





