Al-Naszr: Cristiano Ronaldo is betalált, és simán nyertek – videó

D. S. B.D. S. B.
2023.08.01. 07:52
Cristiano Ronaldo is betalált, simán nyert az Al-Naszr (Fotó: Getty Images)
Cristiano Ronaldo szép fejes góllal vette ki a részét a szaúdi Al-Naszr tunéziai Monasztir elleni 4–1-es idegenbeli sikeréből az Arab Bajnokcsapatok Kupája C-csoportjának második fordulójában.

A sorozatot a bajnoki rivális Al-Sabab elleni döntetlennel (0–0) kezdő Al-Naszr Anderson Talisca 42. percben szerzett góljával vezetett a tunéziai Monasztir vendégeként, de a második félidőben egy öngóllal egyenlített a házigazda.

Szűk tíz perccel később már ismét a szaúdiak vezettek, amikor egy jobb oldali beadásra szépen érkezett az ötszörös aranylabdás Cristiano Ronaldo, aki a hosszúról fejelte vissza a labdát a kapu bal oldalába.

Az Al-Naszr a végjátétban még kétszer betalált, 4–1-es sikerével pedig vezeti a C-csoportot.