NL: Giroud kimaradt a franciák keretéből

MTI, V. Á.MTI, V. Á.
Vágólapra másolva!
2022.05.19. 16:24
null
Giroud kimaradt a franciák keretéből (Fotó: AFP)
Olivier Giroud nem tagja a világbajnoki címvédő francia labdarúgó-válogatott Nemzetek Ligájára készülő keretének – írja az MTI.

Didier Deschamps együttesébe ugyanakkor visszatérhet a Real Madriddal a Bajnokok Ligája jövő szombati döntőjére készülő Karim Benzema, aki a legutóbbi, márciusi összetartásról sérülés miatt hiányzott. Távollétében Giroud – aki vasárnap olasz bajnok lehet az AC Milannal – kétszer is eredményes volt az Elefántcsontpart és a Dél-afrikai Köztársaság elleni felkészülési mérkőzéseken, így két gólra megközelítette a válogatott örökranglistáján 51 találattal éllovas Thierry Henryt.

A franciák keretében egy újonc van, a Marseille középpályását, Boubacar Kamarát először hívta meg a szövetségi kapitány.

A vb-címvédő válogatott a vb-ezüstérmes horvátokkal otthon és idegenben is összecsap júniusban, emellett elutazik Ausztriába, a dánokat pedig a Stade de France-ban látja vendégül.

Legfrissebb hírek

Hosszabbításban nyerték meg a női kézi-vb bronzmeccsét a franciák

Kézilabda
2025.12.14. 16:32

Német–norvég döntőt rendeznek a női kézilabda-világbajnokságon

Kézilabda
2025.12.12. 21:59

Sárközy-emléktorna: szétlövéses lengyel győzelem a nyitányon

Jégkorong
2025.12.12. 17:54

„Ki ne akarna játszani egy világbajnokságon?” – Benzema arról, mi lenne, ha három év után újra beválogatnák

Minden más foci
2025.12.12. 11:59

Franciaország végig vezetve győzte le Dániát, elődöntős a női kézi-vb-n

Kézilabda
2025.12.10. 22:33

Női kézilabda-vb: magyar bírópáros vezeti a dán–francia negyeddöntőt

Kézilabda
2025.12.10. 12:51

Németország és Franciaország is simán nyert a női kézilabda-vb-n

Kézilabda
2025.12.04. 19:50

Németország és Spanyolország is csoportelsőként jutott középdöntőbe a női kézilabda-vb-n

Kézilabda
2025.11.30. 19:54
Ezek is érdekelhetik