Skócia: kikapott a Rangers a Dundee United otthonában

2007.10.28. 18:18
Elszenvedte harmadik vereségét is a skót nemzeti bajnokságban a Glasgow Rangers együttese, a Dundee United otthonában szenvedtek 2-1-es vereséget a Bajnokok Ligájában álomrajtot vett glasgow-iak.
A mérkőzésen Wilkie szerzett vezetést a skót középcsapatnak, a második félidő elején aztán mindkét oldalon adódott egy-egy tizenegyes. Cousin a vendégek, Robson a hazaiak részéről volt eredményes, a 2-1-es állás a végéig már nem változott.Ezzel három pontra elszakadt legfőbb riválisától, a Celtictől a Rangers, s pontszámban beérte őket a Dundee is.

SKÓT ELSŐ OSZTÁLYÚ BAJNOKSÁG

11. FORDULÓ
Dundee United–Rangers 2-1 (Wilkie 28., Robson 54.–11-esből, illetve Cousin 51.–11-esből)
Aberdeen–Falkirk 1-1 (Severin 45–11-esből, Cregg 68.)