Nem gond a győzelmi kényszer

BERECZKY ATTILABERECZKY ATTILA
Vágólapra másolva!
2008.03.10. 22:48
Címkék

Nem volt szerencséje Angliában Máté Péternek, a védő súlyos térdsérülést szenvedett. A keresztszalagműtét után már nem jutott játéklehetőséghez, így a télen visszatért Debrecenbe, s elfoglalta helyét a Loki védelmének tengelyében.

„Nehéz időszakon vagyok túl, hiszen a sérülésem után újra fel kell építenem magam, hogy bírjam a sorozatterhelést – kezdte Máté Péter. – Szerencsére jól sikerült a téli felkészülésünk – nekem ez különösen fontos volt –, s a rajtra összeállt a védekezésünk. Ezt a Győrben bekapott három gól ellenére mondom, hiszen azon a meccsen ellenfelünk sem tudott helyzeteket kialakítani, ám remekül kihasználta hibáinkat, ezért is tudott nyerni.”

Hétfő este a Siófok ellen hazai pályán javíthat a Loki.

„Nemcsak a Siófok ellen, hanem szinte mindig győzelmi kényszerrel lépünk pályára, ám ez nem biztos, hogy zavaró – folytatta a védő. – Kellemes teher a bajnoki címért játszani, s mivel nagyon sűrű a mezőny eleje, nem szabad sokat hibázni. Természetesen a Siófok ellen is meg kell szereznünk a három pontot, de nem lesz egyszerű dolgunk. A lényeg, hogy nyerjünk, s tartsuk a lépést a listavezető MTK-val.”

Legfrissebb hírek

Ásványi Domonkos: Remek csapat a Sporting, de nem félünk tőle

Bajnokok Ligája
6 perce

36 ponttal nyert a címvédő OKC, Detroitban verte a Pistons a Denvert – videó

Amerikai sportok
22 perce

Szuhodovszki Soma: Lassan megszokom, hogy elöl futballozom

Labdarúgó NB I
1 órája

Száz éve született Grosics Gyula, az Aranycsapat negyedik védője

Magyar válogatott
1 órája

Ember legyen a talpán, aki megjósolja a végső győztest az olimpiai jégkorongtornán

Téli sportok
2 órája

Szerdai sportműsor: lejátsszák az első mérkőzéseket a téli olimpián

Birkózás
8 órája

A kapus, akit szerettek az emberek – Kő András publicisztikája

Magyar válogatott
8 órája

Hajrá, előrébb! – Malonyai Péter jegyzete

Vízilabda
8 órája
Ezek is érdekelhetik