A T-Mobile Pekingig támogatja a MOB-ot

FÜREDI MARIANNEFÜREDI MARIANNE
2004.09.07. 21:41
Címkék
A Papp László Sportaréna szomszédságában található Sportmúzeumban kedd kora délután kis túlzással úgy érezte magát az ember, mintha az athéni olimpián lenne.
Az olimpiai bajnok Nagy Tímeának a T-Mobile vezérigazgatója, Sugár András gratulál (Fotó: Farkas József)
Az olimpiai bajnok Nagy Tímeának a T-Mobile vezérigazgatója, Sugár András gratulál (Fotó: Farkas József)
Az olimpiai bajnok Nagy Tímeának a T-Mobile vezérigazgatója, Sugár András gratulál (Fotó: Farkas József)
Az olimpiai bajnok Nagy Tímeának a T-Mobile vezérigazgatója, Sugár András gratulál (Fotó: Farkas József)
Az olimpiai bajnok Nagy Tímeának a T-Mobile vezérigazgatója, Sugár András gratulál (Fotó: Farkas József)
Az olimpiai bajnok Nagy Tímeának a T-Mobile vezérigazgatója, Sugár András gratulál (Fotó: Farkas József)
Akármerre nézett, mindenhol olimpiai bajnokot, érmest vagy helyezettet látott. Itt Vörös Zsuzsanna, Nagy Tímea, Igaly Diána, Majoros István, amott Cseh László, férfi és női kajakosok, férfi vízilabdázók beszélgettek.
No és hogy teljes legyen a kép: ott voltak a sportvezetők is, így Aján Tamás MOB-főtitkár, Császári Attila MOB-alelnök, no és Dimitriosz Kondumasz, Görögország magyarországi nagykövete.
És az apropó, amely miatt összejöttek, egy fotókiállítás, méghozzá a közelmúltban véget ért athéni olimpia emlékezetes jeleneteit megörökítő tárlat megnyitása. Balogh László, a Reuters fotósa megemlítette: 60 kollégájával és 30 szerkesztővel együtt a világcég naponta ezer (összesen több mint 16 ezer) képet küldött szét előfizetői számára, amelyből a T-Mobile Magyarország Rt.-vel közösen szervezett kiállításon csaknem százat mutatnak be.
Míg a fotók a múltról, a mögöttünk hagyott olimpiáról "beszéltek", addig Sugár Andrásnak, a T-Mobile Magyarország Rt. vezérigazgatójának szavai már a jövőt vázolták. A cég vezetője bejelentette: újabb négy évvel meghosszabbítják a MOB-bal kötött megállapodást, így a T-Mobile a pekingi ötkarikás játékokig továbbra is gyémánt fokozatú főtámogató lesz. A cég egyébként - még Westel néven - 1994-ben állt a honi sportmozgalom mellé, és több sportolóval egyéni szponzori szerződésben állnak. A T-Mobile "csapatának színeiben" lett Athénban bajnok Vörös Zsuzsanna, Biros Péter, Gergely István, Benedek Tibor, Molnár Tamás, Kiss Gergely, Vári Attila, Fodor Rajmund, Vereckei Ákos, Horváth Gábor.
Legfrissebb hírek

Ronaldo maradt a kezdőben, Joao Félix került a portugál balszárnyra Üzbegisztán ellen

Foci vb 2026
20 perce

Az „élő szobor” is megérkezett Mexikóba

Foci vb 2026
35 perce

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
36 perce

Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborba

Labdarúgó NB I
50 perce

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott

Foci vb 2026
58 perce

Négy aranyérmet nyertek a magyarok a rúdsport Eb-n

Egyéb egyéni
1 órája

Ökölvívás: novemberben Papp-kupa Budapesten

Ökölvívás
1 órája

A horvátok a klasszikus piros-fehér kockás felsőjükre váltanak – a ma esti mezek

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik