Puskás Aréna: a Magyar Posta bélyeget bocsátott ki a stadion születésnapjára

M. D.M. D.
2020.11.20. 13:40
null
A Puskás Aréna belülről a Magyarország–Szerbia Nemzetek Ligája-mérkőzésen (Fotó: Szabó Miklós)
A Magyar Posta bélyeget bocsátott ki a 2019. november 15-én átadott Puskás Aréna első születésnapjára – írta Fürjes Balázs, Budapest és a fővárosi agglomeráció fejlesztéséért felelős államtitkára a Twitteren.

„A Magyar Posta bélyeget bocsátott ki a Puskás Aréna születésnapjára. Tartsuk be a szabályokat, és jövőre zúgjon a hajrá, magyarok, dübörögjön a rock and roll, áradjon a Szentlélek, folytatódjanak a konferenciák, üzleti események és vegyük újra birtokba a Puskást!” – olvasható Fürjes Balázs Twitter-bejegyzésében.


Bese Barnabás és Botka Endre videón köszöntötte az egyéves Puskás Arénát

Legfrissebb hírek

Yamal megszerezte első vb-gólját; Zöld-foki-szigetek újabb csodát tett – a 11. játéknap 12 gólja egy helyen

Foci vb 2026
9 órája

Két gól az első két percben, Brazília hármat vágott – a kilencedik játéknap 7 gólja egy helyen

Foci vb 2026
2026.06.20. 08:56

Történelmi piros lap: szájeltakarásért állították ki Miguel Almirónt – videó

Foci vb 2026
2026.06.20. 06:17

65 másodperc után szerzett góllal Paraguay búcsúztatta Törökországot – videó

Foci vb 2026
2026.06.20. 05:46

Ezzel a két góllal nyertek az amerikaiak Ausztrália ellen – videók

Foci vb 2026
2026.06.19. 21:29

Videó: már most kettővel több kiállítás van a 2026-os vb-n, mint Katarban

Foci vb 2026
2026.06.19. 01:35

Jonathan David triplázott, megvan a vb első szabadrúgásgólja – videó

Foci vb 2026
2026.06.19. 00:56

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13
Ezek is érdekelhetik