Díjak Puskás Ferencnek

B. B.B. B.
2004.09.22. 20:27
Címkék
A magyar labdarúgás legnagyobb alakja, Puskás Ferenc tegnap két jelentős díjat is átvehetett a Kútvölgyi kórházban lévő lakosztályában.
Bozóky Imre, az MLSZ elnöke és Berzi Sándor főtitkár egy szolid ünnepségen - amelyen jelen volt Buzánszky Jenő és Grosics Gyula, az Aranycsapat két tagja, valamint Szepesi György, az MLSZ tiszteletbeli elnöke is - adta át a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség által alapított Erény Rendjét, amelyet minden országban egy arra érdemes személy kapott meg a FIFA centenáriumi esztendejében. A másik díjat az Európai Labdarúgó-szövetségtől érdemelte ki az Aranycsapat kapitánya, az UEFA ugyanis aranyjelvénnyel díjazta az elmúlt fél évszázad legjobbjait. S még egy hír az MLSZ-ből: a magyar futsalválogatottnak nincs szerencséje. A teremfutball legjobbjai a jövő év február 14-én kezdődő, a csehországi Ostravában rendezendő nyolccsapatos Európa-bajnokság B-csoportjában a világbajnok Spanyolországgal, az Európa-bajnok Olaszországgal és a vb-bronzérmes Portugáliával találkoznak majd.
Legfrissebb hírek

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
8 perce

A vb egyik legmeghatóbb története: egy fotós a hotelszobából örökítette meg a győzelmet

Foci vb 2026
10 perce

Vozinha Shilton és Zoff útjára lépett

Foci vb 2026
43 perce

Ha június 27. és futball-vb, akkor Ribéry, Ronaldo, Klinsmann, Guardiola, egy fantomgól és egy óriási magyar–brazil

Foci vb 2026
1 órája

F1, Osztrák Nagydíj, 3. szabadedzés

F1
1 órája

Leonardo Cuéllar örül, hogy Fekete Árpád és Marik György a gulyást a tacóra cserélte

Foci vb 2026
1 órája

Öttusa-vk-döntő: „Legyőzöm a június tizenkettedikei Guzi Blankát” – Guzi Blanka

Egyéb egyéni
1 órája

Ribéry talpra állítja a megrogyott franciákat – vb-időutazás videókkal

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik