Díjak Puskás Ferencnek

B. B.B. B.
2004.09.22. 20:27
Címkék
A magyar labdarúgás legnagyobb alakja, Puskás Ferenc tegnap két jelentős díjat is átvehetett a Kútvölgyi kórházban lévő lakosztályában.
Bozóky Imre, az MLSZ elnöke és Berzi Sándor főtitkár egy szolid ünnepségen - amelyen jelen volt Buzánszky Jenő és Grosics Gyula, az Aranycsapat két tagja, valamint Szepesi György, az MLSZ tiszteletbeli elnöke is - adta át a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség által alapított Erény Rendjét, amelyet minden országban egy arra érdemes személy kapott meg a FIFA centenáriumi esztendejében. A másik díjat az Európai Labdarúgó-szövetségtől érdemelte ki az Aranycsapat kapitánya, az UEFA ugyanis aranyjelvénnyel díjazta az elmúlt fél évszázad legjobbjait. S még egy hír az MLSZ-ből: a magyar futsalválogatottnak nincs szerencséje. A teremfutball legjobbjai a jövő év február 14-én kezdődő, a csehországi Ostravában rendezendő nyolccsapatos Európa-bajnokság B-csoportjában a világbajnok Spanyolországgal, az Európa-bajnok Olaszországgal és a vb-bronzérmes Portugáliával találkoznak majd.
Legfrissebb hírek

Új lehetőségek nyílnak a fiatal tehetséges sportolók előtt

Egyéb egyéni
26 perce

Statisztikák: Lukaku és De Bruyne is rekordot döntött

Foci vb 2026
29 perce

Belgium csoportelső lett, Egyiptom nem bírt Iránnal

Foci vb 2026
1 órája

Erre büszkék lehetnek: Egyiptom és Irán remek meccsen ikszelt egymással

Foci vb 2026
1 órája

Belgium ötöt vágott Új-Zélandnak, így csoportelső lett

Foci vb 2026
1 órája

A magyar triatlon ünnepi hétvégéje

Képes Sport
1 órája

Videó: így ünnepelték továbbjutásukat a csodatévő zöld-fokiak

Foci vb 2026
2 órája

A félidő után Egyiptom és Belgium áll továbbjutásra

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik