Cseh László a bronzérem ellenére sem teljesen elégedett a londoni olimpia 200 méteres vegyes úszó számának döntője után.
„Nem tudom, hányadik világversenyem már, ahonnan éremmel távozok. Nem volt rossz úszás, de az első százam botrány volt. Amikor itt a lehetőség, hogy elkezdjem, nem merek jól kezdeni. A két amerikait nehéz lett volna megszorítani, de talán nem lett volna lehetetlen. Úgy érzem, többre vagyok hivatott, több van bennem" – mondta Cseh László nem sokkal a döntő után a Kossuth Rádiónak.
„Rióban még, remélem, ott leszek, mert nagyon szeretnék aranyérmet szerezni" – tette hozzá.
Mint ismert, a győzelmet az amerikai Michael Phelps szerezte meg 1:54.27-es időeredménnyel honfitársa, Ryan Lochte előtt.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik




