Olimpia: Ezt nem lehet kötelező győzelemnek nevezni - Szilágyi

2012.07.29. 15:44
Szilágyi Áron bejutott az elődöntőbe a férfi kardozók versenyében a londoni olimpián, ezzel kapcsolatban a magyar vívó elmondta: nem vívott tökéletesen, de örül a sikernek, s még nem gondol a döntőre.

„Még nem teljesült az álmom, de ezt azért nem lehet kötelező győzelemnek nevezni. Ismertem a riválist, sokat vívtunk már egymással. El kell ismernem, nem vívtam tökéletesen, néhány apróságot elrontottam, de azért örülök a sikernek. Nem gondolok a döntőre, csak a következő feladattal foglalkozom” – nyilatkozta Szilágyi Áron, aki hozzátette, 13:8-nál nem jelzett a gép a találatánál, pedig a német versenyző is elismerte, és ez egy kicsit megzavarta, ezután jött fel a riválisa.

 

Legfrissebb hírek

Aranyérmes a férfi kardcsapat az Európa-bajnokságon!

Egyéb egyéni
2026.06.20. 21:42

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét

Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Vívó Eb: döntős a férfi kardcsapat!

Egyéb egyéni
2026.06.20. 16:15

Fábián László: Az Olimpia Napján a napi mozgásé a főszerep

Egyéb egyéni
2026.06.20. 14:49

Vívó Eb: Ismét negyedik lett a magyar női kardcsapat

Egyéb egyéni
2026.06.19. 20:40

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?

Népsport
2026.06.17. 14:23

Vívó Eb: nincs magyar a négy között az első napon

Egyéb egyéni
2026.06.16. 19:27

Preisinger Sándor: Nem szabad elfelejteni az atlantai csapatunkat

Magyar válogatott
2026.06.14. 17:21
Ezek is érdekelhetik