Eurofutball: Kecskés Ákos gólt fejelt a Luganóban

H. K.H. K.
2020.06.24. 22:26
Vida Kristopher csapata, a Piast Gliwice 1–0-ra kikapott a Lechia Gdansktól a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság rájátszásában. A svájci Lugano 2–0-ra nyert a Luzern ellen ˜– az első gólt Kecskés Ákos szerezte.

Vida kezdőként lépett pályára az összecsapáson, s az 58. percig volt a pályán.

Korhut Mihály együttese, az Arisz nem jutott be a Görög Kupa döntőjébe, mivel az elődöntő visszavágóján hosszabbítás után 2–2-es döntetlent játszott az AEK Athénnal, így 4–3-as összesítéssel kiesett. A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy Korhuték a második félidőben sokáig továbbjutásra álltak, majd a 93. percben a második góljukat is megszerezték (2–0), ám a fővárosiak a 96. percben elért találatuknak köszönhetően kiharcolták a hosszabbítást (2–1), amelyben még egy gólt lőve kivívták a döntőbe jutást is – aztán a ráadás ráadásában három játékost is kiállított a soraikból a játékvezető…

A svájci Luganóban ott volt a kezdőben Kecskés Ákos – a magyar játékos szerezte csapata első gólját a 80. percben, szöglet után fejesből volt eredményes, a Lugano pedig 2–0-ra diadalmaskodott.

AUSZTRIA, 2. LIGA
Innsbruck–Liefering 1–4
Liefering: Major Sámuelt a 62. percben becserélték, Bukta Csaba a 73. percben állt be.