Légiósok: Lang betalált, az Omonia döntős a Ciprusi Kupában – videó

R. P.R. P.
Vágólapra másolva!
2022.05.04. 20:10
A labdarúgó Ciprusi Kupa elődöntőjének visszavágóján Lang Ádám góllal segítette továbbjutáshoz csapatát, az Omonia Nicosiát, amely 1–1-es döntetlent játszott Novothny Soma együttesével, az Anorthoszisszal. Az Omonia 3–1-gyel jutott a döntőbe. A Gyurcsó Ádámot kezdőként bevető AEK Larnaca 3–1-re kikapott az Ethnikosztól, így 5–2-es összesítéssel kiesett.


Három magyar is pályára lépett a labdarúgó Ciprus Kupa elődöntőjének visszavágóin, mindhárman kezdőként. Lang Ádám csapata, az Omonia Nicosia kétgólos előnyben fogadhatta Novothny Soma együttesét, az Anorthosziszt.
Három magyar is pályára lépett a labdarúgó Ciprus Kupa elődöntőjének visszavágóin, mindhárman kezdőként. Lang Ádám csapata, az Omonia Nicosia kétgólos előnyben fogadhatta Novothny Soma együttesét, az Anorthosziszt.

A 6. percben az Omonia Lang Ádám góljával megszerezte a vezetést, majd a hazaiak egy piros lapot is összeszedtek. Az Anorthoszisz hamar egyenlített.

Lang Ádám gólja

Az eredmény már nem változott, így az Omonia jutott a döntőbe erről az ágról.

A másik találkozón Gyurcsó Ádám csapata, az AEK Larnaca egygólos hátrányban várhatta idegenben az Ethnikosz elleni csatát. A vendégek a 20. percben megszerezték a vezetést, és bár az AEK egyenlített, a hajrában az Ethnikosz a ráadásban kétszer is betalált, így 3–1-es győzelemmel, összesítésben 5–2-vel továbbjutott.

A Ciprusi Kupa döntőjét tehát az Omonia Nicosia és az Ethnikosz vívja.

CIPRUS, CIPRUSI KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

Omonia Nicosia–Anorthoszisz 1–1
Továbbjutó: az Omonia 3–1-gyel.
Omonia: Lang Ádám végigjátszotta a találkozót; Anorthoszisz: Novothny Soma kezdőként 79 percet kapott.

Ethnikoszz–AEK Larnaca 3–1
Továbbjutó:
az Ethnikosz 5–2-vel.
AEK Larnaca: Gyurcsó Ádám kezdőként 68 percet játszott.

Legfrissebb hírek

Videó: Kerkez Milos megszerezte első PL-gólját a Liverpoolban

Angol labdarúgás
2025.10.25. 22:04

Így fordított a Ferencváros Salzburgban – VIDEÓK

Európa-liga
2025.10.23. 20:25

Így született a négy gól – íme, a 2–2-re végződő Portugália–Magyarország vb-selejtező összefoglalója!

Magyar válogatott
2025.10.14. 23:27

Nézze meg a gólokat, amelyekkel a magyar válogatott legyőzte Örményországot

Magyar válogatott
2025.10.11. 19:42

Sándor György Mezey Györgyről: „Talpig úriember volt, ízig-vérig profi”

Magyar válogatott
2025.10.08. 20:35

Lang Ádám: Tetszik az ETO, de most nagyon jó a Loki is

Labdarúgó NB I
2025.10.04. 10:56

Amerikából jöttem: új királya van New Yorknak az NFL-ben?

Amerikai sportok
2025.10.03. 15:38

Ötös lista: Dembélé kapott, Henry nem – a legjobb játékosok, akik sosem nyertek Aranylabdát

Minden más foci
2025.10.03. 11:14
Ezek is érdekelhetik