
Novothny Soma gólörömével kezdődött a meccs (Fotó: Puszan IPark Facebook)
Novothny Soma már az első percben gólt szerzett, csapata, a Puszan IPark azonban 4–2-re kikapott vasárnap hazai pályán az Aszan Mugunghvától a dél-koreai labdarúgó-bajnokság másodosztályának (K League 2) 17. fordulójában.
Novothny Soma hatodik dél-koreai bajnoki góljára még az első félidőben válaszolt a vendégcsapat, amely aztán a második játékrész elején két további találattal kézbe vette az irányítást, és végül 4–2-re győzött. A két együttes áprilisi bajnokija is sok gólt hozott, akkor a Puszan nyert vendégként 5–2-re.
A magyar légiós végigjátszotta a vasárnapi mérkőzést.
Csapata április vége óta először kapott ki, de nyolcfordulónyi bajnoki veretlenségének (öt győzelem, három döntetlen) megszakadása ellenére, 32 ponttal továbbra is a második helyen áll – lemaradása hét pontra nőtt az éllovastól –, míg ellenfele (27 pont) feljött a negyedik helyre.
Legfrissebb hírek

Pintér Dániel a Charlotte ellen bemutatkozhat az MLS-ben
Légiósok
2025.09.12. 08:38

Szalai Attila: A folyamatos játékra törekszem a Kasimpasánál
Légiósok
2025.07.12. 13:51

Sallai Roland még sokáig maradna a Galatasarayban
Légiósok
2025.06.02. 11:10

Raków: Baráth Pétert választották meg a csapat legjobbjának
Légiósok
2025.05.26. 13:19
Ezek is érdekelhetik



