NB II: újabb sikerével a harmadik helyen éjszakázik a Vác

2017.02.25. 15:58
A labdarúgó NB II 22. fordulójának szombati mérkőzésén a Vác hazai pályán Balajti Ádám góljával 1–0-ra legyőzte a Dorogot, és feljött a 3. helyre.

A váci klubhonlap tudósítása szerint az első fél óra végéhez érve közel jártak a vezető gólhoz a vendégek, Bor Dávid szabadrúgása után azonban a léc „hárított”.

Az 56. percben aztán előnybe került a váci csapat, Mátyás Zsolt kiugratását követően Balajti lőtt a hosszú sarokba (1–0).

Újabb gól már nem esett, így a Vác a legutóbbi kilenc bajnokijából a hetediket nyerte meg – kettőn ikszelt –, és a szombatot a 3. helyen tölti.

LABDARÚGÓ NB II
21. FORDULÓ
VÁC–DOROG 1–0 (0–0)
Dunaújváros, 100 néző. Vezette:
Takács János (Szilágyi Norbert, Berényi Ákos)
VÁC: Szentpéteri – Hegedűs, Gulyás, Görgényi, Dlusztus – Tóth B., Tóth G. – Kákonyi (Zsolnai, a szünetben), Mátyás (Major, 59.), Niedermüller – Balajti (Majoros, 72.). Vezetőedző: Nagy Tibor
DOROG: Demjén – Berkó, Csató, Bora – Tóth M. (Grabanth B., 54.), Mészáros, Bor, Kővári (Perovics, 78.), Tomás – Szedlár (Medgyes, 61.), Simon. Vezetőedző: Németh Szabolcs
Gólszerző: Balajti (1–0) az 56. percben
Nagy Tibor:
– Nagyon nehéz mérkőzés volt, mert a Dorog teljesen lezárta a területeket, öt védővel állt fel, mi pedig lassan játszottunk. Két pozitívumot tudok mondani: az egyik hogy nyertünk, a másik, hogy nem kaptunk gólt.
Németh Szabolcs: – Nehéz mit mondani, mert úgy gondolom, hogy a játék minden elemében jobbak voltunk, mint a Vác. A hazaiak egy figyelmetlenségünket kihasználva egyetlen kapura lövésükből megszerezték a győztes gólt, mi pedig naggyá tettük az ellenfél kapusát.A váci klubhonlap tudósítása szerint az első fél óra végéhez érve közel jártak a vezető gólhoz a vendégek, Bor Dávid szabadrúgása után azonban a léc „hárított”.

21. FORDULÓ
Nagy Tibor:
Németh Szabolcs: – Nehéz mit mondani, mert úgy gondolom, hogy a játék minden elemében jobbak voltunk, mint a Vác. A hazaiak egy figyelmetlenségünket kihasználva egyetlen kapura lövésükből megszerezték a győztes gólt, mi pedig naggyá tettük az ellenfél kapusát.