Másodszor sem tudott otthon győzni a Kazincbarcika

2020.08.26. 18:50
A labdarúgó NB II 6. fordulójában a Kazincbarcika 1–1-es döntetlent játszott a Doroggal, így továbbra is nyeretlen hazai pályán.
A barcikai gólöröm pillanata (Fotó: Ádám János)

LABDARÚGÓ NB II
6. FORDULÓ

KAZINCBARCIKA–DOROG 1–1 (1–1)
Kazincbarcika,
Kolorcity Aréna, 650 néző. Vezette: Lovas László (Horváth Róbert, Belicza Bence Péter)
KBSC:
Horváth L. – Majzik, Fótyik, Dávid, Mikló – Heil – Toma, Krausz (Oltean, 33.), Oldal (Korbély, a szünetben) – Bereczki (Tóth, 73.), Kovác. Vezetőedző: Vitelki Zoltán
DOROG: Mursits – Nyíri, Lénárth (Zuigéber, 19.), Rjasko, Nagyházi (Csillag, 77.) – Papp M., Mészáros Á., Tóth B., Zabari – Beliczky (Vígh, 66.), Girsik. Vezetőedző: Németh Szabolcs
Gólszerző: Krausz (30.), ill. Lénárth (19.)

A Kazincbarcika együttese első hazai győzelmére hajtott, bizonyítani szeretett volna szurkolóinak. A Dorog agresszívan kezdte a mérkőzést, aminek köszönhetően hamar meg is szerezte a vezetést tizenegyesből. A büntető után felélénkült a játék, a barcikaiak sorra dolgozták ki helyzeteiket, és sikerült is egyenlíteniük. Bár a kék-sárgák veszélyesebben játszottak a folytatásban, újabb gól már nem esett, így továbbra is nyeretlen otthon a Kolorcity Kazincbarcika. 1–1

20. Szeged-Csanád Grosics Akadémia6243–11–82

95. perc: Véget ért a mérkőzés, a 6. fordulóban pontosztozkodásra került sor. A korán bekapott gól után feléledt a Kazincbarcika, azonban ez csak az egyenlítésre volt elég. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

94. perc: Korbély passzolt Miklóhoz a tizenhatoson belül, aki a beadást elvétette, nem alakult ki lövés.

92. perc: Zuigéber szabadrúgását a rövid sarkon érkező Nyíri kapu mellé lő.

90. perc: 5 perc a hosszabbítás. Ennyi idejük maradt a csapatoknak megszerezni a győzelmet.

89. perc: Mikló passzából Korbély lőtt kapura 16 méterről, Mursits védte a lövést.

87. perc: Az utóbbi percekben az emberhátrány ellenére a Kazincbarcika támad, de Mursits vagy a védők rendre tisztázni tudnak.

85. perc: Mikló ugrott ki, Nyíri szabálytalanul tudta megállítani, amiért sárga lapos figyelmeztetésben részesült.

80. perc: Tóth lőtt középről a tizenhatos vonaláról, az ismétléssel Kovác próbálkozott, aki az oldalhálót találta el.

77. perc: 10 fővel fejezi be a mai összecsapást a Kazincbarcika együttese, miután Heilt sérülés miatt hordágyon kellett levinni a pályáról.

76.perc: Utolsó cseréjét használta ki Németh Szabolcs is: Nagyházi helyett Csillag Dárius a hátralévő szűk negyedórában.

A mérkőzés hivatalos nézőszáma: 647 fő.

73. perc:
Kihasználja utolsó cserelehetőségét Vitelki Zoltán: Bereczki helyett Tóth László lépett pályára.

69. perc: Az utóbbi percekben a Kazincbarcika együttese dominál.

67. perc: Bereczki egyéni akciója nem zárult lövéssel, a labda elakadt a vendég védőkben.

Tumultus a dorogi kapu előtt (Fotó: Ádám János)

66. perc: Cserélt a Dorog csapata: Beliczky helyett Vígh a folytatásban.

61. perc: Fótyik végzett el szabadrúgást a hazai térfélen. A labda Kovác felé szállt, aki tovább passzolta Tomának. A lövést Mursits öklözte ki.

55. perc: Majzik távoli lövését követően Bereczki végezte el a kék-sárgák szögletét, amit Mursis öklözött ki, az ismétlést Toma rúgta távolról kapura, veszélytelenül.

53. perc: Papp állította meg szabálytalanul Korbélyt. Az első sárga lapot ő kapta a mérkőzésen. A megítélt szabadrúgásból nem alakult ki veszély a dorogi kapu előtt.

46. perc: Cserélt a Kazincbarcika csapata: Oldal Tibort Korbély váltotta a félidőben.

46. perc:
Elkezdődött a második félidő.

Kazincbarcikai gólöröm (Fotó: Ádám János)

Véget ért az első játékrész. Láthatóan mindkét csapat szeretné megnyerni a mérkőzést.

45. perc: Az első félidő végén 4 perc a ráadás.

45. perc: Mikló, Oldal, Mikló, Bereczki volt a labda útja, aki kipasszolt a szélen érkező Olteannak. A lövésből szögletet harcoltak ki, melynek végén nem alakult ki veszélyes helyzet.

42. perc: A Dorog első szöglete veszélytelennek bizonyult: Zuigéber laposan érkező beadását Kovác rúgta ki a kapu elől.

40. perc: Beliczky-Girsik volt a labda útja a barcikai tizenhatos előtt, de Toma szabályosan szerelte a dorogi akciót.

39. perc: Majzik végez el szabadrúgást, a beadással Fótyikot kereste, azonban Mursits lehúzta a labdát.

33. perc:Ismét kényszerű csere, ezúttal a Kazincbarcikánál: a gólszerző Krausz helyett sérülés miatt Oltean folytatja a játékot.

30. perc: A bal oldalról érkező beadás Oldaltól ezúttal pontos volt: Krausz egyenlített egy fejes góllal. 1–1

28. perc: A mérkőzés első szögletét Bereczki végezte el, a beadással Fótyikot kereste, azonban a vendégek tisztáztak.

27. perc: Toma cselezett befelé, azonban a beadása pontatlan volt.

20. perc: Egy szélről, Majziktól beadott passz minden barcikai játékos feje felett elszállt. A labdára Krausz csapott le, azonban nem alakult ki veszélyes helyzet.

19. perc: A Kazincbarcika játékosa Toma és a gólszerző Tomás Lénárth ütköztek, melynek végén a vendégek játékosát le kellett cserélni. Helyette Zuigéber folytatja a mérkőzést.

10.perc: Megszerzi a vezetést a Dorog együttese. A megítélt büntetőt Tomás Lénárth értékesítette. 0–1

7. perc: A tizenhatoson belül alakult ki kavarodás, melynek végén Toma tisztázott.

1. perc: útjára indult a labda, elkezdődött a mérkőzés .A hazai csapat sárga-kék szerelésben, a vendégek piros-feketében lépnek pályára.

Kézfogás a meccs előtt (Fotó: Ádám János/ Észak-Magyarország)

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Megtudjuk, hogy a Kazincbarcika – második „igazán" hazai – találkozóján mire megy a Dorog ellen.