Női NB I: hatot lőtt Újpesten a Ferencváros

V. J.V. J.
2023.03.11. 15:30
Vágó Fanny négyszer is bevette a lila-fehérek kapuját, Szabó Viktória duplázott (Fotó: fradi.hu)
Kiütéssel indult a női labdarúgó NB I 13. fordulója: a Ferencváros 6–1-re nyert Újpesten.

Emlékezetesre sikerült a szombat a Ferencváros női labdarúgói számára: a zöld-fehérek hat gólt szerezve nyerték meg az Újpest elleni derbit. A 18. percben a vendégek játékos-edzője, Vágó Fanny passzából Szabó Viktória szerzett vezetést közelről, aki ezután szabadrúgásból is bevette az újpesti kaput.

A szünet előtt Vágó ziccerből talált be. A fordulást követően hiába szépített rögtön az Újpest, Vágó Fanny még három gólt vágott kapujába.

NŐI NB I
13. FORDULÓ
Újpest–Ferencvárosi TC 1–6 (Olena 46., ill. Szabó V. 18., 31., Vágó 44., 70., 85., 86.)
Mol Fehérvár FC–Diósgyőri VTK 1–3 (Földvári 69., ill. Voila 19., Geréd 29., Nagy P. 37.)
Győri ETO–Haladás 5–0 (Süle 16., 38., Himics 35., Cameron 51., Sali 76.)
Kelen SC–Szekszárdi UFC 0–1 (Ezer 12.)
Szent Mihály–Puskás Akadémia 4–3
(Papp Sz. 18., Knezsevics 56., 87., ill. Nagy L. 44., Grönberg 68., Zán-Fábián 94.)