H. Á. 2022.06.01 11:34 Frissítve: 2022.06.01 12:52

Női NB I: fenékbe rúgásért villant a piros a bajnoki döntő végén – videó

Mint beszámoltunk róla, kedd este a Ferencváros 3–1-re legyőzte az ETO FC Győrt a női NB I bajnoki döntőjének második mérkőzésén, s ezzel 2:0-ra megnyerte a párharcot és ötödik bajnoki címét szerezte meg. A találkozó végén Kovács Laura nem mindennapi szabálytalanságot követően kapott piros lapot.

Ezért járt a piros lap

Gyakorlatilag már minden eldőlt a mérkőzésen, amikor nem sokkal a Ferencváros harmadik gólja után, az ETO válogatott középhátvédje, Kovács Laura a 92. percben piros lapot kapott, mert előbb bokán rúgta Demeter Rékát, majd a földre rogyó ferencvárosi játékost még fenéken is rúgta.

NŐI NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
ETO FC Győr–Ferencváros 1–3
(Korszun 82., ill. Szabó V. 45+1., 90., Pusztai 67.)
Az egyik fél második sikeréig tartó párharc végeredménye: 2:0 a Ferencváros javára

2022.08.13 23:30:21

Labdarúgó NB I VINCZE ANDRÁS

NS-VÉLEMÉNY. A zöld-fehérek »NB I-es tizenegye« nem csupán a gólok számában jobb…

2022.08.14 14:34:16

Labdarúgó NB I SOMOGYI ZSOLT (összefoglaló), CSELŐTEI MÁRK (percről percre)

Már a szünetben is hárommal vezetett a Ferencváros, amely felforgatott kezdőcsapattal is sokkal jobb volt, mint ellenfele.

2022.08.14 14:17:18

Labdarúgó NB I PIETSCH TIBOR (összefoglaló), ORBÁN ISTVÁN (percről percre)

Kétszer állt fel hátrányból a Paks, a Honvéd tíz emberrel fejezte be a találkozót.

2022.08.14 14:38:35

Labdarúgó NB I BODNÁR TIBOR (összefoglaló), LENDVAI MARTIN (percről percre)

Van Nieff révén már a 12. percben vezetést szereztek a vendégek, Mesanovic a hajrában egyenlített.