Felkészülés: Kodróék bemutatkoztak, Loncar góljával nyert a Fradi

P. K.P. K.
2024.01.12. 12:45
Loncar (balra) góljával győzött a Ferencváros a Mezőkövesd ellen <a href="https://www.fradi.hu/" target="_blank">(fradi.hu) </a>
A Ferencváros labdarúgócsapata pénteken a házigazdák elleni, 2x35 perces edzőmeccsel zárta le mezőkövesdi edzőtáborát.

A Ferencvárosban a Mezőkövesd elleni, idei első felkészülési meccsen bemutatkozott a két téli szerzemény, az elefántcsontparti válogatott középpályás és a Fehérvárról szerződtetett bosnyák csatár, Kenan Kodro.

A Ferencváros 1–0-ra győzött, a meccs egyetlen gólját a kazahsztáni kölcsönből visszatérő bosnyák Stjepan Loncar szerezte: Tosin Kehinde beadásából fejelt gólt a 24. percben.

A Ferencváros ezzel a mérkőzéssel befejezte egyhetes mezőkövesdi edzőtáborozását, a meccs után elindult Budapestre, hétfőtől pedig már Spanyolországban folytatja a téli felkészülést.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
MEZŐKÖVESD–FERENCVÁROS 0–1
Mezőkövesd.
MEZŐKÖVESD, kezdőcsapat: Piscitelli – Kállai, Pillár, Beriashvili, Vajda – Gomis, Cseke, Cseri – Babunski, Drazics, Molnár G.
FTC, 1. félidő: Varga Á. – Botka, Aaneba, Cissé, Civic – Maiga, Loncar – Katona, Szabó Sz., Kehinde – Pesics.
2. félidő: Szécsi – Makreckis, Wingo, Baráth, Ramírez – Abu Fani, Besic, Gojak – Haraishvili, Kodro, Lisztes.
Gól: Loncar (24.)

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A FERENCVÁROSNÁL
Érkezők: Kenan Kodro (bosnyák-spanyol, Fehérvár FC),Habib Maiga (elefántcsontparti, Metz – Franciaország)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők: Giorgi Haraisvili (grúz, Dinamo Tbiliszi – Grúzia), Stjepan Loncar(bosnyák, Asztana – Kazahsztán)