Soproni Liga: megváltozott a KTE–Győr meccs időpontja

2008.09.04. 12:58
Az MLSZ fellebbviteli bizottsága – függetlenül az eredeti programtól és eltérően a versenybizottság korábbi határozatától – hozzájárult ahhoz, hogy a Soproni Liga augusztus 8-10-i 3. fordulójából elhalasztott Kecskemét–Győr bajnoki mérkőzést szeptember 7-én, vasárnap 18 órai kezdettel játsszák le.
A győri csapaton végigsöprő vírusos megbetegedés miatt a 3. fordulóból elhalasztott mérkőzést eredetileg vasárnap 20 órától rendezték volna meg, a változtatás a két egyesület kérésére történt.
Legfrissebb hírek

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29

NB II: korábbi U-válogatott játékost igazolt a Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 11:00

Szegedről jön a KTE harmadik igazolása – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 13:48

Ajkáról érkezik kapus Kecskemétre a távozó Varga Bence helyére

Labdarúgó NB II
2026.05.19. 10:52

Ötezren az esőben: átvette a trófeát a bajnok ETO – videó

Labdarúgó NB I
2026.05.17. 17:39

Tanulmányokra várva – Malonyai Péter jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 00:25

Schön Szabolcs: Csak akkor dől el a bajnokság, ha a Ferencváros nyer

Labdarúgó NB I
2026.04.19. 08:45

Borbély Balázs: Mi és a Ferencváros küzdünk a bajnoki címért!

Labdarúgó NB I
2026.04.10. 21:06
Ezek is érdekelhetik