MTK: újabb változás, teljes lett a stáb

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.07.02. 14:46
Janta Gábor lett az MTK labdarúgócsapatának technikai vezetője, vele teljes lett az előttünk álló szezonban az NB II-ben szereplő klub szakmai stábja – írja az mtkbudapest.hu.

Mint ismert, Feczkó Tamás lett az MTK vezetőedzője, a Balmazújvárosból érkező tréner korábbi klubjából magával hozta György Roland Sándor erőnléti és rehabilitációs edzőt, Fekete Róbert kapusedzőt, valamint Szergej Pacaj másodedzőt, akikkel már több mint két éve együtt dolgozik. Tihanyi Miklós masszőr és Nagy Enikő sportpszichológus is az MTK szakmai stábját erősíti.

A régi stábból továbbra is az MTK-nál folytatja Dreissiger Imre és Kincses Dániel, Dömök István masszőr, Máté Gábor szertáros, valamint Beregi István videoelemző. Ugyanakkor távozik az első csapattól Tamási Zsolt, Petres Tamás, Kiss János, Andrusch József és Sipos Péter is.

Legfrissebb hírek

Feczkó Tamás: Fáj, hogy nem maradhattam Kispesten

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 07:54

Megjósolt váltás: külföldi szakember érkezhet Feczkó Tamás helyére

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 11:00

A Honvéd szerződést bontott Feczkó Tamással – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.22. 19:36

Feczkó Tamás szavait ki kellett sípolni, miután a játékosai „letámadták” – videó

Labdarúgó NB II
2026.05.04. 17:18

Korolovszky Gábor: A nagy csapatok ellen jobban megy

Labdarúgó NB II
2026.04.28. 07:50

Feczkó Tamás: Nyolcvan másodperc hiányzott

Magyar foci
2026.04.22. 08:13

Nuno Campos: Fantasztikus kapcsolat van a klub és a szurkolók között, csodás érzés, hogy skandálják a nevem

Labdarúgó NB I
2026.04.22. 00:02

Feczkó Tamás bajnokságot befolyásoló játékvezetői hibáról beszélt a Honvéd veresége után

Labdarúgó NB II
2026.03.10. 10:53
Ezek is érdekelhetik