Játékossors: az Iránból hazatérő Koplárovics Hévízen futballozik

2010.04.18. 21:37
Címkék
A korábbi zalaegerszegi labdarúgó, Koplárovics Béla anyagi problémák miatt hazatért Iránból, és az NB II Nyugati csoportjában szereplő Hévíz játékosa lett, ma már be is mutatkozott új csapatában.

Koplárovics Béla Hévízen folytatja pályafutását: a középpályás a Barcs elleni idegenbeli mérkőzésen csereként kapott lehetőséget ifj. Mihalecz István vezetőedzőtől. a középpályás a Barcs elleni idegenbeli mérkőzésen csereként kapott lehetőséget ifj. Mihalecz István vezetőedzőtől.

A kétszeres válogatott Koplárovics február elején bontott szerződést a Péccsel és szerződött Iránba, méghozzá Arak város másodosztályú együtteséhez, de hiába tervezett május végéig, a kapcsolata korábban ért véget.

A Manchester United ellen lőtt góljával híressé vált Koplárovics hazatérését követően Barcson edzett, de végül a Hévízzel állapodott meg.

Legfrissebb hírek

Soproni kupaesszencia: az összetartás ereje döntött

Kosárlabda
7 perce

Keddi sportműsor: Real Madrid–Bayern München és Sporting–Arsenal BL-negyeddöntő

Minden más foci
6 órája

Újra pályán az európai elit a Bajnokok Ligájában; Gáspár Dávid a Magyar Kupát is nagyra becsüli

E-újság
6 órája

Végjátékok a Duna mentén – Ballai Attila publicisztikája

Labdarúgó NB I
7 órája

Öngól döntött Gironában, nem tudta kihasználni az Atleti botlását a Villarreal

Spanyol labdarúgás
7 órája

A Napoli legyőzte és megelőzte a Milant; hazai sikerrel folytatta veretlenségi sorozatát a Juventus

Olasz labdarúgás
7 órája

Dupla Tízes: Szoboszlai a legjobbak között, de hányadik? Keressük a világ legjobb tízeseit

Minden más foci
9 órája

Fölényes győzelmet aratott a kínaiak ellen a női hokiválogatott

Jégkorong
9 órája
Ezek is érdekelhetik