NB II: Barcikán folytatja a DVTK és az Újpest korábbi kameruni játékosa

2010.02.04. 21:59
Címkék
Az NB II Keleti csoportjában szereplő Kazincbarcikai SC-nél folytatja pályafutását a korábban Diósgyőrben és Újpesten is futballozó kameruni Christian Bodiong Ebala. Erről a futballista korábbi klubja, a Bőcs KSC hivatalos honlapja adott hírt.

Közben újabb két játékossal bővült a barcikai keret. Ahogy arról már beszámoltunk, az élvonalban szereplő DVTK kapusát, Somodi Bencét megvette a KSC, a Nyíregyháza Spartacus futballistája, Szilágyi Norbert pedig fél évre kölcsönbe érkezik Barcikára.

A csapatnál próbajátékon lévő két kanadai, Jordan és Matt nem győzte meg a vezetőket, így a klub nem tart rájuk igényt.

Legfrissebb hírek

Koeman bízott a jó kezdésben, de talált hibákat is a holland játékban

Foci vb 2026
31 perce

Már a csoportkörben megdőlt a nézőcsúcs: több, mint 3.5 millió szurkoló a világbajnokságon

Foci vb 2026
34 perce

Már most vb-rekord az öngólok száma

Foci vb 2026
39 perce

Gyorsan vezetést szerzett USA, de az eddig gól nélküli törökök fél óra alatt fordítottak – videó

Foci vb 2026
40 perce

Statisztikák: a hollandok csatára Kiss Lászlóhoz csatlakozott; már most öngólrekordnál járunk

Foci vb 2026
46 perce

Indul a Törökország–Egyesült Államok és a Paraguay–Ausztrália mérkőzés

Foci vb 2026
57 perce

Vb 2026: Törökország–Egyesült Államok 2–1

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Paraguay–Ausztrália 0–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik