NB II: 600 fős lelátó épült az 1500 lakosú Nagyberkiben

2010.02.25. 13:01
Címkék
Örülhetnek az NB II Nyugati csoportjában szereplő Kaposvölgye labdarúgói és Nagyberki lakosai (a csapat Nagyberkiben játssza mérkőzéseit), mert elkészült a futballpályához tartozó lelátó.

Az NB II Nyugati csoportjában szereplő klub 600 fő befogadására alkalmas lelátót épített, s a mindössze 1500 lakosú község modern létesítménye már megfelel a klublicenc követelményeinek.

Legfrissebb hírek

És ott a harmadik Dembélé-gól – ez ám az aranylabdás produkció!

Foci vb 2026
1 perce

Milák Kristóf nyerte meg a 100 pillangót Rómában

Úszás
4 perce

Lehmann Csongor ismét a győzelmet veszi célba Tiszaújvárosban

Atlétika
10 perce

Dembélé bevágta a másodikat is, de azonnal jött a szépítés

Foci vb 2026
12 perce

Szántó Dávid: Ezzel a stábbal garancia lesz arra, hogy a megfelelő színvonalon rendezzük meg a 2027-es vizes vb-t

Úszás
15 perce

Villant a piros lap Torontóban: Irak emberhátrányba került

Foci vb 2026
17 perce

Máris vezet Franciaország és Szenegál

Foci vb 2026
25 perce

Kezdődik a ma esti meccsdömping – indulnak élő, szöveges közvetítéseink!

Foci vb 2026
37 perce
Ezek is érdekelhetik