NB II, Nyugati csoport: négy góllal győzött a Pápa, kikapott a Felcsút

2008.10.20. 03:22
A labdarúgó NB II Nyugati csoportjában a Lombard Pápa csapata 4–0-ra győzött Barcson, a Felcsút 2–1-re kikapott Nagyberkiben a 11. fordulóban.

LABDARÚGÓ NB II, NYUGATI CSOPORT

11. FORDULÓ
BARCSI SC–LOMBARD PÁPA 0–4 (0–1)
Barcs, 300 néző. Vezette: Pánczél (8) (Kis Z., Bejdek A.)
BARCS: Kuczkó – Stilet, dr. Matus, Bakó, Pókos – Tolnai (Iván, 72.), Kollega, Horváth P. (Eszlátyi, 60.) – Tahirovics D. , Kordé , Tompa (Németh, 60.). Vezetőedző: Toma Árpád
LOMBARD: Szűcs – Fehér Zs., Kovács Sz., Farkas, Rajnay – Schrancz, Imrik, Gyömbér, Tóth G. (Venczel, 78.) – Szabó Zs., Rebryk (Germán, 57.). Vezetőedző: Kovács László
Gólszerző: Gyömbér (0–1) a 13., Schrancz (0–2) a 63., Szabó Zs. (0–3) a 74., Imrich (0–4) a 88. percben

Toma Árpád: – Az eredmény hűen tükrözi az erőviszonyokat.
Kovács László: – Kötelező győzelem volt, jó mérkőzésen négy gólt rúgtunk.

11. FORDULÓ

11. FORDULÓ
KAPOSVÖLGYE VSC–FC FELCSÚT 2–1 (1–0)
Nagyberki, 300 néző. Vezette: Oláh G. (Gyűrűsi, Mohos)
KAPOSVÖLGYE: Strublics – Jagodits, Udvari, Vaskó, Juhász – Huzmi, Andruskó, Micsics (Nikolics, 58.), Kalmár (Hock, 75.) – Kardos, Godslowe (Fodor, 70.). Vezetőedző: Horváth Lajos
FELCSÚT: Kozma – Székesi, Makrai, Trampler, Pető (Tamási, 81.) – Domján, Gálos, Mór, Kocsis – Vadász (Sándor, 68.), Bölcsföldi (Surányi, 68.). Vezetőedző: Szíjjártó István
Gólszerző: Kalmár (1–0) a 45., Vaskó (2–0) a 49., Domján (2–1) a 81. percben – 11-esből
Kiállítva: Strublics (utolsó emberként szabálytalankodott) a 80. percben

Horváth Lajos: – Az első félidőben kitűnően játszottunk, de a végére izgalmassá tettük a mérkőzést.
Szíjjártó István: – Az első félidőt átaludtuk, a másodikat felpörgettük, de ez kevés volt a sikerhez.