NB II, Nyugati csoport: kikapott az ETO II és a ZTE II is

2009.06.01. 00:55
Az NB II Nyugati csoportjának 28. fordulójában két élvonalbeli gárda második számú együttese is hazai pályán szenvedett vereséget: az ETO II a Kaposvölgyétől, a ZTE II pedig a Barcstól kapott ki.

NB II, NYUGATI CSOPORT

28. FORDULÓ
GYŐRI ETO II–KAPOSVÖLGYE VSC 1–3 (1–1)
Győr, ETO Park, 200 néző. Vezette: Szőts G. (Ring Gy., Habdák J.)
GYŐR: Molnár P. – Dömötör, Nyári, Szemerey, Vető – Berde – Molnár T., Cseri, Kiss M. (Sánta, a szünetben), Varga L. – Gál. Vezetőedző: Klement István
KAPOSVÖLGYE: Strublics – Jagodits, Vaszkó, Barics (Fodor, a szünetben), Szabó Sz. – Ato, Szűcs L., Kalmár (Hock, 59.), Kardos – Godslowe, Ivusza (Mogyorósi, 77.). Vezetőedző: Horváth Lajos
Gólszerző: Ivusza (0–1) a 32., Gál A. (1–1) a 44., Hock (1–2) a 69., Hock (1–3) a 86. percben

Klement István: – Ennyire tartalékosan még egy fordulóban sem kellett pályára lépnünk.
Horváth Lajos: – Hock cseréje eldöntötte az egyébként küzdelmes mérkőzést, amelyen ennyivel feltétlenül jobbak voltunk.

ZALAEGERSZEGI TE II–BARCS 0–3 (0–1)
Zalaegerszeg, 300 néző. Vezetette: Szilasi Sz. (Schuszter, Péter T.)
ZTE: Pogacsics – Zsemlye (Kütsön, a szünetben), Horváth II A., Bozsoki, Péter – Ferkó (Csepregi, 75.), Petneházi, Balogh A4 (Borsos, a szünetben), Hajdu – Délczeg, Sági. Vezetőedző: Dobos Sándor
BARCS: Sólyom – Papizsanszkij, Matus, Balogh T., Pókos – Kollega (Tolnai, 81.), Fülöp, Horváth P., Kottán K. – Kordé (Rábold, 74.), Koller K. (Bakó, 91.)
Vezetőedző: Mészáros Ferenc.
Gólszerző: Kollega (0–1) a 9., Horváth P. (0–2) az 53., Matus (11-esből, 0–3) a 84. percben

Dobos Sándor: – Nagyon görcsösen játszott a csapatom, aminek meg van az oka, de ezt megpróbáljuk házon belül megoldani.
Mészáros Ferenc: – Meggyőző játékkal, megérdemelten nyertünk.