MK: hatalmas fejes öngóllal szerezte meg a vezetést a Kecskemét – videó

Távolról fejelt öngólt Sigér Ákos (Fotó: Facebook/M4 Sport)
A Magyar Kupa negyeddöntőjében a Nyíregyháza kifejezetten szerencsétlen góllal került hátrányba, a 42. percben ugyanis egy kecskeméti beadás után Sigér Ákos távolról a saját kapujába fejelt. A Kecskemét azonban nem örülhetett sokáig, mert kevesebb mint két percre rá sikerült kiegyenlítenie a hazai gárdának.
Legfrissebb hírek

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27
Ezek is érdekelhetik







