Női NB I: mind az öt meccsen lenullázták a vesztest

R. P.R. P.
2024.03.17. 21:30
Fotó: Puskás Akadémia
Címkék
A női labdarúgó NB I 15. fordulójában az ETO FC Győr hét góllal nyert a Budaörs ellen, míg az éllovas FTC az Üllő ellen őrizte meg veretlenségét és első helyét.

 

NŐI NB I
15. FORDULÓ
Puskás Akadémia–Fehérvár 5–0
Szekszárd–MTK Budapest 0–3
Soroksár–DVTK 0–2
Budaörs–ETO FC Győr 0–7
Üllő–FTC 0–2
A Haladás–Szeged meccset április 17. rendezik meg.

Az állás: 1. FTC 41 pont (15 meccs), 2. Győr 37 (14), 3. MTK 34 (15), 4. Puskás Akadémia 33 (14), 5. DVTK 22 (15), 6. Üllő 18 (15), 7. Haladás 16 (14), 8. Szekszárd 15 (15), 9. Szeged 11 (14), 10. Soroksár 10 (14), 11. Budaörs 6 (14), 12. Fehérvár 5 (15)

 

Legfrissebb hírek

Felcsúton is kiütötte ellenfelét, megvédte címét az FTC a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.28. 20:57

Női NB I: bronzérmes lett az ETO

Labdarúgó NB I
2026.05.27. 20:21

Rangadót nyert Felcsúton az FTC, az élen végzett a női NB I alapszakaszában

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 21:00

Az ETO kiütötte a PMFC-t a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 18:54

A Puskás Akadémia 11, az FTC és az ETO öt-öt gólt szerzett a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.09. 22:40

Ikszelt a Honvéddal, immár 10 bajnoki óta nyeretlen a Viktória FC a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.08. 20:20

Budaörsön botlott a Fradi, nyolc gólt vágott az Újpest a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.04.25. 21:30

Hét gólt vágott az éllovas Ferencváros a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.04.04. 19:14
Ezek is érdekelhetik