Női NB I: a Kelen nyerte a feljutók csatáját a 3. fordulóban

Fotó: Kelen SC
A Mol Fehérvár aranyérmesként, a Kelen SC osztályozón jutott fel az első osztályba az előző idény végén. A Simple Női Liga 3. fordulójában Székesfehérváron Tóbik Melánia góljával a Kelen szerezte meg a három pontot.
NŐI NB I, 3. FORDULÓ
Mol Fehérvár FC–Kelen SC 0–1 (Tóbik 12.)
Szombaton játszották:
Puskás Akadémia–Újpest 5–0
DVTK–MTK 0–0
ETO FC Győr–Szekszárd 8–0
Astra HFC–Szent Mihály 3–3
Ferencváros–Haladás Viktória 7–0
Legfrissebb hírek

Női NB I: bronzérmes lett az ETO
Labdarúgó NB I
2026.05.27. 20:21

Az ETO kiütötte a PMFC-t a női NB I-ben
Labdarúgó NB I
2026.05.15. 18:54
Ezek is érdekelhetik






