A Haladás Viktória hazai pályán 4–2-re legyőzte az Astrát a női labdarúgó NB I ötödik helyéért rendezett párharc harmadik mérkőzésén, így 2–1-es összesítéssel megnyerte az egyik fél második sikeréig tartó csatát.
A szombathelyi csapat a hajrához közelítve még csak 2–1-re vezetett, ám Tóth Alexandra és Siklér Kinga két percen belül szerzett egy-egy góljával eldöntötte a meccset.
A női bajnokság élvonalában ez volt a szezon utolsó mérkőzése, a többi kérdésre már korábban választ kaptunk: bajnok az MTK, ezüstérmes a Ferencváros, bronzérmes a DVTK, negyedik az ETO FC Győr, hetedik a Kóka, kiesett az Újpest. Az NB II-ből feljutott a szegedi Szent Mihály.
NŐI NB I
AZ 5. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
Haladás Viktória–Asta HFC 4–2 (Siklér 15., 74., Balogh H. 45., Tóth A. 73., ill. Gelb 60., Sümegi 91.)
Az egyik fél második sikeréig tartó párharc végeredménye: 2–1 a Haladás Viktória javára
Legfrissebb hírek

Magyar védőt igazolt a Newcastle női csapata
Légiósok
2026.07.10. 13:03

Bejelentette visszavonulását Marozsán Dzsenifer
Minden más foci
2026.07.07. 16:03





