DVSC: meg kellett műteni a csapat egyik legjobbját
Meg kellett műteni a DVSC labdarúgócsapatának egyik legjobb formában lévő játékosát, Sós Bencét, mivel ciszta alakult ki a térdében, illetve beszakadt egy porc.
A beavatkozást szerdán végezték el Székesfehérváron, Dankó Mihály rehabilitációs edző a klub hivatalos honlapjának elmondta, hogy a középpályás körülbelül négy-hat hétig nem tud a csapattal edzeni.klub hivatalos honlapjának elmondta, hogy a középpályás körülbelül négy-hat hétig nem tud a csapattal edzeni.
Sós Bence a szezon eddigi négy bajnokiján mindig a kezdőcsapatban kapott helyet, a Paks elleni 1–1-es mérkőzésen ő szerezte a debreceniek gólját.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





