KTE: Álmodni sem tudtam volna jobb kezdést a Fradinál - Tujvel

2014.07.23. 16:50
A labdarúgó NB I-ben szereplő KTE-Phoenix Mecano kapusa, a Videotonból kölcsönbe érkező Tomás Tujvel elmondása szerint álmodni sem tudott volna jobb kezdésről, mint a Ferencváros elleni összecsapás.
„Amikor először hallottam a megkeresésről, nagyon örültem. Tudtam, hogy Kecskeméten kezdőként számítanak rám, nekem pedig fontos volt, hogy védeni tudjak. Bekő Balázst még a Videotonból ismerem, a KTE-ről pedig tudtam, hogy erős középcsapat. Kicsit húzódott a szerződtetésem, de most boldog vagyok, hogy itt lehetek. Minden kapus életében fontos a játéklehetőség, így voltam ezzel én is, ezt itt biztosnak éreztem. A mi helyzetünk sosem könnyű, hiszen három-négy ember pályázik egyetlen kezdő pozícióra csapatonként” – mondta Tujvel a kesport.hu-nak.

A kecskemétiek az első fordulóban a Ferencvárost fogadják a hétvégén.

„Első meccsnek ennél jobbat aligha álmodhattam volna. Nagyon izgatottan várom már a vasárnapot! Nekem és a csapatnak is nagy öröm lenne, ha győzelemmel indítanánk az idényt, remélem, a stadionba sok szurkoló látogat ki” – tért ki a hétvégi összecsapásra az együttes új kapusa.
Legfrissebb hírek

Igazoltatások, feljelentések, helyszíni birságok – így büntetett a rendőrség az Újpest–FTC után

Labdarúgó NB I
2026.05.04. 15:54

MK: egymás után harmadszor verné meg az ETO az FTC-t – ilyenre 44 éve nem volt példa

Labdarúgó NB I
2026.04.21. 10:35

Csendes alföldi este – Malonyai Péter jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.03.22. 23:30

Márton Gréta szerint innen nehéz lesz befogni a Győrt, Szemerey Zsófi még nem ünnepelne

Kézilabda
2026.03.18. 22:49

A portugál-magyar edző szerint az első húsz perc meghatározó lesz a Braga–Ferencváros mérkőzésen

Európa-liga
2026.03.18. 10:22

A Ferencváros kiváló védekezését dicsérik Portugáliában – lapszemle

Európa-liga
2026.03.13. 09:00

Dmitrijeva 12 gólt dobott, az FTC kiütötte az Esztergomot a Magyar Kupából

Kézilabda
2026.03.12. 19:49

Feszült hangulatú meccset nyert meg a Kecskemét a Bozsik Arénában

Labdarúgó NB II
2026.03.09. 21:53
Ezek is érdekelhetik