Haladás: exújpesti próbajátékon, Halmai Ramon a keretben

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.01.08. 12:00
Megkezdte a felkészülést a tavaszi szezonra a labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás. Több új arc is feltűnt az első tréningen, de voltak hiányzók is. Tóth Péter, Halmosi Péter és Fehér Zoltán pihenőt kapott a hétre, Mursits Roland műtét után lábadozik, míg Rózsa Dániel rehabilitációs edzéseket végez.

A haladasfc.nyugat.hu beszámolója szerint ott volt viszont Halmai Ramon, aki a minden bizonnyal Ajkára távozó Rajos Gábor helyét veszi át a csapatban.haladasfc.nyugat.hu beszámolója szerint ott volt viszont Halmai Ramon, aki a minden bizonnyal Ajkára távozó Rajos Gábor helyét veszi át a csapatban.

„Nagy játékosmozgás nem várható, két futballistát szeretnék igazolni, de nevet nem akarok mondani. A védelembe és a támadó szekcióba egyaránt jó lenne igazolni” – idézi a honlap Artner Tamás vezetőedzőt, aki bízik benne, hogy Guzmics és Radó András is marad Szombathelyen.

Kapusposzton is szeretne erősíteni a Haladás, két próbajátékos is feltűnt a szerdai edzésen: Floszmann Tamás, aki legutóbb az Újpestben futballozott (ám nyáron lejáró szerződését nem hosszabbították meg), illetve az MTK-nevelés Scheilinger György. Artner Tamás első számú jelöltje azonban Németh Gábor, az NB II-es Vasas kapuvédője.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A HALADÁSNÁL
Érkezők: Czafit Richárd (Körmend – kölcsönből vissza?)
Távozott/távozhat:Rajos Gábor (FC Ajka, ?)
Kiszemeltek: Németh Gábor (Vasas), Floszmann Tamás (szabadon igazolható – legutóbb Újpest), Scheilinger György (MTK Budapest, az ősszel kölcsönben Vecsésen védett)

 

Legfrissebb hírek

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2 órája

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
2 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
4 órája

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
5 órája

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
22 órája

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
Tegnap, 14:25

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34
Ezek is érdekelhetik