NB I: síró MTK-pénztáros, 260 DVTK-szurkoló kint rekedt

2013.12.07. 20:31
Mintegy 260 Diósgyőr-szurkoló nem jutott be időben a Hidegkuti-stadionba az MTK elleni bajnoki mérkőzésre (2–2), és csak a második félidőt tudta megnézni a lelátón – már aki nem fordult vissza.

A DVTK drukkerei fél órával a meccs előtt érkeztek meg a vendégszektor pénztáraihoz, de a számítógépes rendszer lassúsága miatt nem kaptak időben jegyet.

Két pénztár volt nyitva a találkozó előtt, és a jegyeket értékesítő hölgyek kaptak hideget-meleget a dühös szurkolóktól, az egyikük sírógörcsöt is kapott az incidens miatt.

A DVTK vezetői jelezték az MTK-nak a problémát, a kék-fehérek elnézést kérnek a riválistól és a szurkolóktól, illetve hozzávetőlegesen 100 drukkert ingyen beengedtek a stadionba, amikor értesültek a helyzetről.

Legfrissebb hírek

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51

A DVTK-ban folytatja a vb-ezüstérmes csatár dédunokája – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 17:48

Jurek végleg az MTK-é lehet, játékost kaphat érte a DVTK – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.13. 11:30

A DVTK-tól távozó Roguljic Banja Lukában folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.10. 09:29

Hahn duplázott, magabiztos diósgyőri győzelmével bronzérmes a Paks

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 19:06

Nagy eredmény lenne Pakson egymás után a harmadik dobogós hely

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 08:14

Az ETO megakadályozhatja, hogy a Fradi 100 éve nem látott sorozatot állítson be

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 13:18

Női kosárlabda NB I: két légiós távozik az ezüstérmes DVTK-tól

Kosárlabda
2026.05.12. 17:17
Ezek is érdekelhetik