Ferencváros-Újpest az NSO Tv-ben

2011.10.19. 11:01
Címkék
Szombaton rendezik a labdarúgó NB I 13. fordulójának rangadóját, a Ferencváros–Újpest FC összecsapást. Az NSO Tv a derbiig minden nap jelentkezik, és részletesen felvezeti a mérkőzést. Mindkét klub egy-egy korábbi játékosa – a Fraditól Lipcsei Péter és Vincze Ottó, míg a lila-fehérektől Kovács Zoltán, illetve Lőw Zsolt – meséli el legszebb emlékeit a rangadóról, majd a két mostani csapatból elsőként az újpestiek szólalnak meg. Pontosabban a kapus Balajcza Szabolcs és a vezetőedzője Zoran Szpisljak, de ellátogattunk a Fradihoz is, ahol Lisztes Krisztián és Détári Lajos összegzett.
LISZTES: EZT A MILIŐT CSAK A STADIONBAN LEHET ÁTÉREZNI

LISZTES: EZT A MILIŐT CSAK A STADIONBAN LEHET ÁTÉREZNI

BOGNÁR: MINDKÉT CSAPAT VÉRT ISZIK, DE A FRADI NYER

SZPISLJAK: JÓ HANGULATBAN VAN A CSAPAT

NEM SZÁMÍT A TABELLA, NYERNI MEGYÜNK AZ ÜLLŐI ÚTRA – LŐW

A LEGENDÁK LEGSZEBB EMLÉKEI

A FRADI-DÓZSA VARÁZSA – A HÉTVÉGE RANGADÓJA HOKIS SZEMSZÖGBŐL

Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél

Kosárlabda
7 perce

Eastbourne-i tenisztorna: Udvardy kikapott Ostapenkótól a nyolcaddöntőben

Tenisz
9 perce

Nincs tiltás a curacaói keretnél: irány a család!

Foci vb 2026
9 perce

Harmadik vb rendezőként, harmadik különböző mez a csoportkörben

Foci vb 2026
16 perce

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben

Tenisz
27 perce

Kovács István vezeti Messiék záró csoportmeccsét

Foci vb 2026
31 perce

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre

Birkózás
37 perce

Peák és Zsankó az új időfutambajnok

Kerékpár
42 perce
Ezek is érdekelhetik