A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága 100 ezer forintra megbírságolta a labdarúgó NB I harmadik helyén végző Ferencvárost – mint visszaesőt – a Lombard Pápa elleni bajnokin történt szurkolói rendzavarások, rendezési hiányosságok miatt.
A bizottság hatályban tartotta a Videoton játékosa, Gosztonyi András három mérkőzésre szóló eltiltását.
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13
Ezek is érdekelhetik





