Nicolas Ceolin az orrműtétét követő komplikációk megszűnése után elhagyta a kórházat – számolt be játékosa gyógyulásáról a labdarúgó NB I tizedik helyén álló Győri ETO a hivatalos honlapján.
Orvosai tanácsára egy hetet teljes nyugalomban kell töltenie a brazil játékosnak, csak azt követően kezdhet el mozogni, így a tréningek kihagyásán túl előreláthatólag nem tud elutazni a csapattal Törökországba sem.
Völgyi Dániel, Koltai Tamás és Lazar Sztanisics betegséggel, Fuad Bugerra, Giorgi Ganugrava és Nikola Trajkovics kisebb sérüléssel küzd, ugyanakkor a megműtött Valentin Babic és Sánta András a héten már könnyített edzésen vesz részt.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Iskolajátékkal verte meg a Győr a Gloriát a női kézi BL-ben
Kézilabda
2025.10.04. 19:32

Pénzbírság és szektorbezárás az ETO és a BVSC büntetése
Magyar foci
2025.08.13. 17:17
Ezek is érdekelhetik




