Ligakupa: elmarad a Haladás-Ferencváros mérkőzés

2010.11.23. 12:19
Az ftc.hu tájékoztatása szerint elmarad az eredetileg holnapra kiírt Szombathelyi Haladás–Ferencváros Ligakupa-találkozó.

Tegnap beszámoltunk arról, hogy a szombathelyiek pályájuk rossz állapotára hivatkozva arra kérték a Magyar Labdarúgó-szövetséget, hogy halassza el a meccset. Tegnap beszámoltunk arról, hogy a szombathelyiek pályájuk rossz állapotára hivatkozva arra kérték a Magyar Labdarúgó-szövetséget, hogy halassza el a meccset.

A Ferencváros tájékoztatása szerint a rendőrség biztonsági okok miatt nem engedélyezte, hogy a mérkőzésre a szombathelyiek műfüves pályáján kerítsenek sort. A mérkőzés új időpontja december 14., 14.25 óra.

A Haladás egyébként azt is kérte, hogy a hétvégi, Szolnok elleni bajnoki találkozóját is halasszák el, de ehhez az MLSZ nem járult hozzá.

Az MLSZ versenybizottsága egyébként három Ligakupa-mérkőzés helyszínét is megváltoztatta, így a Vasas, a KTE-Ereco és a BFC Siófok is műfüvön fogadja soros ellenfelét.

Legfrissebb hírek

„A Ferencváros védelme átjáróháznak bizonyult, Ricardo Horta ragyogott” – portugál lapszemle

Európa-liga
5 órája

Őrült izgalmak után időn túli hetesgóllal mentett pontot a Fradi az ETO elleni női kézirangadón

Kézilabda
6 órája

Robbie Keane: Erre a sorozatra csak büszkének lehet lenni

Európa-liga
6 órája

Gróf Dávid: Fájdalmas lett a befejezés, de összességében elégedettek lehetünk

Európa-liga
8 órája

Véget ért az El-menetelés, a Braga hazai pályán megfordította az FTC elleni nyolcaddöntős párharcot

Európa-liga
9 órája

A Braga egy félidő alatt megfordította a Fradi elleni párharcot – videók

Európa-liga
10 órája

Zachariassen helyett Júlio Romao – így kezd a Ferencváros a Braga elleni El-visszavágón

Európa-liga
12 órája

Bevették Braga utcáit a Ferencváros szurkolói – fotók!

Európa-liga
12 órája
Ezek is érdekelhetik