Újpest: nem jön Vandenbroeck

Vágólapra másolva!
2005.07.16. 08:53
Címkék
Nem szerződteti az Újpest labdarúgócsapata sem a belga Sven Vanderbroeckot (képünkön), sem a két brazil futballistát, Jeffersont és Evandro Russót - írta a lila-fehér klub honlapja.

Mészöly Géza, az Újpest vezetőedzője az ujpestfc.hu-nak elmondta, hogy a két brazil futballista egyénileg képzett, ám az edzéseken mutatott teljesítményük nem győzte meg őt arról, hogy helyük lenne a csapatban. Problémát okozott az is, hogy a két brazilt együtt lehetett volna megvenni, a szakmai stáb pedig legfeljebb csak Russo leigazolásában gondolkodott.

Vandenbroeck esetében Mészöly elmondta, hogy látja, hogy a belga középpályás minőségi játékos, de úgy értékelt, hogy nem tudja azt a pluszt nyújtani, amit a szakvezetés egy külföldi játékostól elvár, ráadásul az ő szerződtetése anyagilag is nagyon megterhelné a klubot.
Legfrissebb hírek

FIFA The Best-gála: Donnarumma és Hampton nyert a kapusoknál

Minden más foci
8 perce

Berki Krisztián: Egy országos óvodai program elindítása a tervem

Torna
11 perce

Nemzeti Sport Gála: újabb öt kategóriában mutatta be az MSÚSZ, kik közül kerül ki a 2025-ös év legjobbja

Egyéb egyéni
16 perce

Olekszandr Piscsurért ajánlatot tett a Girona – NS-infó

Labdarúgó NB I
24 perce

NB II: Kozármislenyben már keresik az új edzőt – Márton nemet mondott

Labdarúgó NB II
39 perce

Manny Pacquiao több mérkőzést is tervez 2026-ban

Kézilabda
46 perce

Messiékhez igazolt a Real Madrid korábbi balhátvédje – hivatalos

Minden más foci
49 perce

Márciusban lehet a Finalissima, hivatalos helyszín még nincs

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik