Tudósítók: BALLA ISTVÁN (Nyírbátor), CSEJTEI ISTVÁN (Tata), FEKETE LÁSZLÓ (Szekszárd), LOVASI TIBOR (Pasarét), MÓCZÁN ZOLTÁN (Pécs), THÉKES ISTVÁN (Szeged)Tudósítók: BALLA ISTVÁN (Nyírbátor), CSEJTEI ISTVÁN (Tata), FEKETE LÁSZLÓ (Szekszárd), LOVASI TIBOR (Pasarét), MÓCZÁN ZOLTÁN (Pécs), THÉKES ISTVÁN (Szeged)
Szekszárd, 350 néző. Vezette: Ember (Böröczi, Golubics)
SZEKSZÁRD: Horváth B. – Tóth P., Fehér, Mosonyi, Gaál – Szentjobbi (Torma, 46. p.), Mészáros I., Bozsér, Vizdár (Barics, 73. p.)– Tálas, Kiss T. (Csontos, 64. p.). Edző: Dienes Pál
PETÔHÁZA: Takács – Riedinger, Németh, Drugon (Horváth T., 58. p.) – Lakatos, Preiner (Simon, 44. p.) – Szpevár, Kovács, Steiner – Füsi, Zsirai (Gulyás, 64. p.). Edző: Horváth György
Sárga lap: Kiss T. az 59., Fehér a 68. percben.
GÓLSZERZÔ: Kiss T. az 51. percben 4 méterről a léc alá vágta a labdát (1–0). Kiss T. az 53. percben öt méterről helyezte a kapu közepébe a labdát (2–0). Kiss T. az 56. percben hét méterről a kapu bal oldalába fejelte a labdát (3–0). Bozsér az 58. percben 9 méterről a sarokba emelt (4–0). Barics a 89. percben 10 méterről a kapu bal oldalába lőtt (5–0)
KIÁLLÍTVA: Lakatos az 59. percben
JÓ: Kiss T., Tálas, Bozsér, Gaál, ill. Kovács
PVSK–Komló 0–2 (0–1)
Pécs, 200 néző. Vezette: Harsányi (Lászlai, Kószó)
PVSK: Vukmann – Lukovics, Halla (Jóvér, a szünetben), Dénes, Laki G. – Herger, Strigencz, Szakály, Demeter (Sömjén, 74. p.) – Veres, Porkert (Petrisevics, 65. p.). Edző: Lőrincz Sándor
KOMLÓ: Demhardt – Fodor, Tallósi, Augustin, Tóth – Istókovics, Koller, Priol, Madar – Varga (Bori., 68. p.), Tolnai (Müller, 51. p.). Edző: Ott József
GÓLSZERZÔ: Augustin a 40. percben három méterről lőtt az üres kapuba (0–1). Müller a 70. percben hét méterről kissé jobbról lőtt a hálóba (0–2)
JÓ: Dénes, Laki G., ill. Tallósi, Augustin, Priol

Tatai HAC–Kaposvölgye 0–1 (0–0)
Tata, 300 néző. Vezette: Vad II I. (Kiss Gy., Kovács Z.)
TATA: Villám – Tóth Z., Németh, Ferkó – Lahos, Veréb, Bombicz, Schmidtmayer, Kádas (Határvölgyi, 50. p.) – Pankotai (Unger, 57. p.), Andai. Edző: Ferling Béla
KAPOSVÖLGYE: Kakas – Bencze, Pintér, Tamás, Szabó – Horváth, Novák, Virág, Dede – Petronovics (Farkas, 80. p.), Neubauer. Edző: Hanusz János
GÓLSZERZÔ: Virág a 68. percben 15 méterről lőtte a labdát a bal alsó sarokba (0–1)
JÓ: Németh, ill. Kakas, Pintér, Virág, Tamás

Szabolcs Gabona-csoport
Nyírbátor–Tiszaújváros 2–1 (1–0)
Nyírbátor, 300 néző. Vezette: Kormos (Tóth P., Agócs)
NYÍRBÁTOR: Szalma – Kovács M., Balogh Z., Czerula, Tóth T. –Fórián, Minczér, Erdei Z. (Erdei L., 83. p.), Bernáth (Huszti, 53. p.) – Lőrincz, Tóth (Pálvölgyi, 60. p.). Edző: Tóth János
TISZAÚJVÁROS: Juhász – Kazár, Némethi, Gulácsi, Járai –Papp, Vicickó, Gaskó, Tomori –Nagy R. (Szilágyi, 53. p.), Orosz (Czerva N., 73. p.). Edző: Czerva Zoltán
GÓLSZERZÔ: Minczér a 40. percben a kifutó kapus felett 16 méterről a hálóba emelt (1–0). Huszti a 67. percben 16 méterről a bal alsó sarokba lőtt (2–0). Papp a 73. percben 13 méterről a jobb alsó sarokba ívelte a labdát (2–1)
JÓ: Tóth T., Fórián, Minczér, ill. Papp, Gaskó, Tomori
Szeged–Baktalórántháza 1–1 (0–0)
Szeged, 150 néző. Vezette: Berger (Medovarszki, Vári)
SZEGED: Halász – Gelbman, Mórocz, Kiss Z. – Kulacsik, Csúri, Babos, Bány (Dali, 65. p.), Fábián – Kurucsai, Dóra. Edző: Szalai István
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Petranics – Szenes, Deák I., Kiss G. – Kozma, Baka, Minyin, Illés P., Rakóczi – Komi, Gégény (Marics, 66. p.). Játékos-edző: Gdovin János
GÓLSZERZÔ: Illés Péter a 74. percben hat méterről a jobb alsó sarokba lőtte a labdát (0–1). Kurucsai a 85. percben a Komi buktatásáért megítélt büntetőből a vendégek kapujának bal oldalába lőtte a labdát (11-esből, 1–1)
JÓ: Gelbman, Kurucsai, ill. Petranics, Illés P.

Winner Sport-csoport
Pénzügyőr–Dorog 0–0
Pesti út, 100 néző. Vezette: Török K. (Székely, Tóth)
PÉNZÜGYÔR: Stefán – Bocsó, Kiszely, Vainer, Zátrok –Szabó F. (Szalai, 60. p.), Zsolnai, Miklósvári, Pavkó (Hadobás, 81. p.) –Mohai, Rajkó (Bősze, 85. p.). Edző: Eipel Ferenc
DOROG: Hauer –Nádasi, Csapó, Faragó, Merényi – Duró, Sinkó, Pandur (Hégli, 38. p., Bergendi, 51. p.), Haász –Czipper, Takó (Brandhuber, a szünetben). Játékos-edző: Borsos Vilmos
JÓ: Stefán, Zátrok, Miklósvári, Vainer, ill. Merényi, Duró, Sinkó, Csapó