Férfi kosár NB I: szoros kecskeméti siker az alsóházban

K. T. I.K. T. I.
2021.04.10. 19:24
A vendéglátó Kecskemét egy ponttal legyőzte a Kaposvárt a férfi kosárlabda NB I alsóházában. A nagyszünetben még hétpontos hátrányban lévő hazaiak a harmadik játékrészben egyenlítettek, a záró negyedben pedig maguk javára fordították a 9-14. helyért vívott mérkőzést – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 9-14. HELYÉRT
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

DUNA ASZFALT-DTKH KECSKEMÉT–KAPOSVÁRI KK 75–74 (18–23, 22–24, 18–11, 17–16)
Kecskemét, zárt kapuk mögött. V: Papp P., Sörlei, Szilágyi
KECSKEMÉT: C. THOMAS 19, Wittmann 9/3, Djeraszimovics 6, Kucsera 5, Karahodzsics 6
Csere: Fazekas M. 9/6, DRAMICSANIN 8/6, JARAMAZ 13/9, Lukács D.
Edző: Váradi Kornél
KAPOSVÁR: Miliszavljevics 7, Krnjajszki 7, Rivers 2, HENDLEIN 9/3, ALLEN 31
Csere: Baki 6/3, BOGDÁN 9/3, Plézer 3
Edző: Nikola Lazics
Az eredmény alakulása. 3. perc: 0–8. 7. p.: 8–14. 12. p.: 24–23. 17. p.: 31–37. 25. p.: 48–49. 27. p.: 53–49. 33. p.: 63–65. 37. p.: 70–71
Kipontozódott: Karahodzsics (39. p.)
Váradi Kornél: – Nagyon kemény, nagyon jó meccs volt. Rossz ritmusban kezdtük a találkozót, gyengén védekeztünk, de a második félidőben meg tudtunk újulni.
Nikola Lazics: – Sérülések miatt ezen a héten nem tudtunk rendesen edzeni, ez meglátszott a játékunkon, de küzdöttünk, hajtottunk. Egylabdás meccs volt, amelynek a végén nem koncentráltunk eléggé.