
Kiss Virág távozik Győrből (Fotó: Facebook, UNI Győr)
A magyar válogatott Kiss Virág távozik a SERCO UNI Győr női kosárlabdacsapatától.
A klub Facebook-oldalán jelentette be, hogy a 27 éves center, aki tagja volt a 2023-ban Eb-negyedik csapatnak, egy szezon után elhagyja Győrt és máshol folytatja pályafutását.
Kiss következő csapatát nem közölték a győriek. A Rába-partiak az idei szezonban a bajnokságban a negyedik helyen végeztek, míg a Magyar Kupában ezüstérmesek voltak.
Legfrissebb hírek

3x3-as kosár: vb-negyeddöntőben a mieink, Varsóban
Kosárlabda
2026.06.05. 18:57

Női kosárlabda NB I: vérátömlesztés az ezüstérmesnél
Kosárlabda
2026.06.04. 20:32

Női kosárlabda NB I: Laczka Miklós a TFSE új vezetőedzője
Kosárlabda
2026.05.29. 15:34
Ezek is érdekelhetik





